info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ZANNIER HOTELS SONOP *****

Dovolená - Namib rand

ZANNIER HOTELS SONOP *****

Poloha

Sonop, což znamená východ slunce v afrikánštině, je luxusní stanový tábor zasazený na jižním konci pouště Namib, v oblasti Karas.

Vybavení hotelu

Tento neobyčejný stanový tábor anglického kolonikálniho stylu majestátně vzhlíží ze skalnatého kopce posetého balvany do nádherné panoramatické pouštní krajiny. Sofistikovanost lóže kontrastuje s jednoduchostí nekonečného prostředí. V Sonopu je vše zaměřeno na bohatství pouště, všechny pohledy jsou orientovány do nekonečného prostoru plného písku. Každý večer jsou hosté vyzváni, aby si užili bohatý gastronomický zážitek, ve kterém stříbrné svícny navozují tu srávnou atmosféru. Bezchybný servis zdejšího personálu a cit pro detail Vás bude doprovázet v celém resortu. Koktejlový a doutníkový salón svou příjemnou atmosférou evokuje jemností koloniálních interiérů. Pro maximální pohodlí hostů nabízí Sonop také lázně, fitness centrum a vyhřívaný venkovní nekonečný bazén s výhledem do rozlehlé pouště.

Vybavení pokoje

Deset prostorných stanů, postavených mezi balvany, má za cíl nabídnout jedinečnou cestu časem. Jsou bohatě vybaveny starožitnostmi vyrobenými z kvalitních materiálů, barevnými koberci a vzácným dřevem a jsou pozvánkou k životu bohatých průzkumníků minulosti.

Stravování

All inclusive zahrnuje plnou penzi a všechny nápoje (kromě prémiových značek a šampaňského), denní ranní a odpolední scénickou jízdu, elektrická tuková kola, 30 minut jízdy na koni, skupinovou jógu, venkovní kino a astronomický zážitek. Můžete si také objednat luxusní výlet do Sossusvlei a vyjet na horkovzdušném balónu (za příplatek).
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Namib Rand / ZANNIER HOTELS SONOP *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog