info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

AYURVÉDA

AYURVEDA znamená vědu o životě. Ayur znamená „život“ a Veda znamená „věda“. Používá všechny síly přírody pomáhající člověku léčit a žít zdravý životní styl. Dnes Ayurvéda soutěží s nejvíce pokročilými lékařskými vědami a má účinné prostředky pro různé nemoci. Nabízí také řešení při léčbě stresu a napětí, které se hromadí v každodenním životě.

Ayurvéda

 


Ayurveda má dva způsoby léčení "Prevenci a léčbu"


Ayurveda nejprve zabraňuje onemocnění. Programy omlazení spadají také do této kategorie. Pomáhají ve všeobecném blahu a posilování imunitního systému. Pod touto vertikální Panchakarmou je terapie pro celkovou kondici. Vyladí tělo, orgány, mysl, dech, nervy a očistí krev. Kromě toho se zabývá také karmou sweda, která zahrnuje masáže s bylinkovým olejem, bylinnými prášky a léčivou párou.
Léčivý aspekt této léčby směřuje k úplné eradikaci onemocnění. Dokáže dostat z lidského těla všechny možné nemoci. Téměř všechny známé choroby jsou léčeny speciálně a opravdu dochází k velkému zlepšení. Např. při paralýze, spondilitidě, artritidě, revmatismu, poruchách kostí a kloubů, nervové poruše, diabetesu, hypertenzi a poruchách souvisejících se srdečním onemocněním, sinusitidě, migréně a mnoho dalších. Ve většině těchto případů jsme zaznamenali zlepšení o téměř 80% po ajurvédské léčbě. Pokud je léčba zahájena v počáteční fázi, dochází téměř ve všech případech ke 100% vyléčení. Velký efekt má také ve snižování hmotnosti.

Ayurvéda

Výhody Ájurvédy

nemá žádné vedlejší účinky, nabízí zdravý, dlouhý a šťastný život bez nemocí, poskytuje vědomosti o životě, uvolňuje mysl, je to nejen léčba, je to způsob života, ukazuje dobré a špatné stravovací dopady na život, pomáhá dosáhnout svobody

 

PROČ AYURVEDA?


Základní principy Ayurvédy se týkají žití zdravého života. Každý člověk je jedinečnou kombinací pěti prvků: - země, vody, ohně, vzduchu a prostoru. Zde jsou pak jsou tři životně důležité síly života - VATA - znamená "éter & vzduch", PITA - znamená oheň a KAPHA znamená "voda & země". Ke zdravému stavu lidského těla je zapotřebí dokonalá rovnováha těchto životně důležitých sil života. Ajurvédské terapie jsou založeny na základních přírodních medicínských principech a oleje, které se při ní používají jsou 100% přírodní a jsou z bylin, květin, ovoce, stromů, mléka a minerálů. Ajurvédské produkty neobsahují chemikálie ani toxické materiály, jsou tedy zcela prosté.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kerala / CARNOUSTIE AYURVEDA & WELLNESS RESORT

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog