info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

LUXUSNÍ PLAVBY

Luxusní plavby na menších lodích umocní Váš jedinečný zážitek...

Ve spolupráci s velice osvědčenou lodní společností Silversea Vám nabízíme neuvěřitelný zážitek z exkluzivních luxusních plaveb na Aljašku, karibských oblastí a oblastí severní Evropy. Menší pohodlné jachty nabízejí větší soukromí, vysoce kvalitní služby a individuální přístup ke každému hostu.

Luxusni plavby

Malé luxusní lodě jsou určeny pro ty, které při vzrušujícím objevování světa potěší zároveň naprosté pohodlí, vlastní soukromí, vysoce kvalitní služby, jež budou hýčkat vaši mysl, duši i tělo, a naprosto profesionální individuální přístup lodního personálu ke každému hostu.

Ubytování v prostorných apartmánech s výhledem na oceán a vlastní verandou je velmi pohodlné, k dispozici jsou vám služby komorníka. Výletní plavební expedice míří do více než 800 destinací na všech sedmi kontinentech. Tyto velmi intimní, ultra-luxusní lodě mohou díky svým rozměrům proplouvat úzkými vodními cestami, do samých srdcí měst, mohou zakotvit přímo u mola, zatímco větší lodě jsou odkázány kotvit na širém moři, zatímco vy objevujete nové a neznámé destinace a nejodlehlejší kouty světa.

Luxusní plavby

V soukromí Vašeho apartmá si můžete vychutnat snídani na své soukromé verandě, nebo sledovat západ slunce podél obzoru z pohodlí svého obývacího pokoje. Nechte se hýčkat příjemnou koupelí v luxusní vaně ve svém italské mramorové koupelně. Upravte svůj zevnějšek před vaším toaletním stolkem před bohatou večeří podávanou na palubě lodi.

Jistě Vás uchvátí kulinářské umění lodního šéfkuchaře, které je dovedeno k dokonalosti, má inovativního ducha a určitě uspokojí chuťové pohárky i toho nejnáročnějšího strávníka. Každá loď má rozmanitost stravovacích zařízení. Hlavní jídelna, restaurace, nabízí otevřený prostor, vhodný ke společenskému setkávání s přáteli. Plavby také nabízejí pro větší snadnost a pohodlí možnost služby all inclusive.

Během Vaší výletní plavby si můžete zacvičit v dobře vybaveném fitness centru, zkusit kruhový trénink nebo pilates v aerobní místnosti, využít saunu a parní lázeň, jež uklidní Váš každý sval, zúčastněte se seminářů aromaterapie, správné výživy a spalování tuků. Tento wellness program Vám pomůže udržet zdravý životní styl, i když jste daleko od domova.

Tak neváhejte a plujte s námi objevovat Vám neprozkoumané oblasti v obklopení luxusu a naprostého pohodlí!

 NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

VIETNAM & KAMBODŽA / PLAVBA LODí AQUA MEKONG- VIETNAM+KAMBODžA

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog