info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

EUROVÍKENDY

EUROVIKENDY IN STYLE...

     ... aneb cestování pro všechny, co mají STYL …..

 

Stylové hotely v samém srdci metropole


V nabídce najdete luxusní krásné 5* hotely s tou nejlepší adresou a stejně tak jsme do nabídky jsme zařadili i hezké a prověřené 4*a 3* hotely, které se nachází v centru jednotlivých měst a nabízí krásné výhledy ze svých teras a pěší vzdálenost od památek. Neztrácíte tedy již tak krátký čas vymezený poznávání a užívání si metropole zbytečným přejížděním či trčením v dopravních zácpách...

V základní nabídce na tomto webu jsou standardní pokoje, pokud byste si přáli ubytování s garancí výhledu například na Eifelovku, Big Ben, hrad Svatého Jiří, Španělské schody, Benátský kanál, Akropoli, Vatikán či Modrou mešitu, zpracujeme Vám nabídku přímo na míru podle Vašich požadavků na tuto kategorii pokoje, proto nás neváhejte kontaktovat zde: info@snailtravel.cz.

 


 

Pohodlné privátní transfery

* V základní nabídce na tomto webu je již zahrnutý pohodlný individuální privátní transfer z letiště do hotelu a zpět.

* V Benátkách je v ceně dokonce transfer privátním motorovým člunem po kanálech z letiště až přímo ke vstupním dveřím Vašeho hotelu.... zkrátka romantika.

* S námi nezažijete žádné dlouhé čekání na letišti na autobus do centra, hledání zastávky MHD a trmácení se s kufrem, takto přeci eurovíkend vypadat nemá! 

 


Termín dle Vašeho přání


Jelikož všechny eurovíkendy na tomto webu jsou INDIVIDUÁLNÍ a ŠITÉ NA MÍRU všem klientům, můžete si zvolit délku pobytu podle Vás.

 


CENA

Ceny, které jsou zde na tomto webu, jsou kalkulovány v optimální třídě v letech na pravidelných linkách či nízkonákladových letech. Tedy zde platí opačné pravidlo oproti prodeji charterových letů a to, že čím dříve si zájezd objednáte, tím máte garanci nižší ceny...

 


 Vyberte si z naší nabídky atraktivních i zatím neobjevených zajímavých nevšedních měst!

 

 

 

 

 
NALEZENÉ DOVOLENÉ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bangkok / MANDARIN ORIENTAL BANGKOK

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog