info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

VIP SLUŽBY

Když je kvalita a luxus standardem….

VÝBĚR DESTINACE

Při cestování do jiných zemí je nutné mít na paměti, že jedete do místa, kde platí zcela jiné zákony a zákonitosti, než na co jste zvyklí z domova. Abyste předešli zklamání z Vaší dovolené, doporučujeme Vám získat si co nejvíce informací o navštívené destinaci, ať již v našem katalogu, na webových stránkách či různých cestovatelských serverech. Pakliže je Vám filosofie či zvyklosti dané země zcela cizí a principiálně Vám vadí, nekažte si zbytečně dovolenou a vyberte si jinou zemi, kde se budete cítit dobře, výběr je široký….

 


VIP SALONKY NA LETIŠTÍCH

Pro Vaše maximální pohodlí Vám v případě Vašeho zájmu zajistíme odbavení na letištích v Praze i v zahraničí ve VIP salóncích. O nic se nestaráte, nestojíte nikde žádné fronty, jen v klidu popíjíte svůj drink v salonku a veškeré formality s odbavením a pasovou kontrolou za Vás vyřídí místní personál.

 

 


LETECKÁ DOPRAVA

K organizaci našich zájezdů volíme vždy renomované letecké společnosti, a to výhradně na  pravidelných linkách. Přesná trasa letu včetně počtu a míst případných přestupů Vám bude sdělena při rezervaci a můžete s vybrat z několika kategorií letenek dle konkrétních leteckých přepravců od economy class, business class, až po first class.

 


 

PRIVÁTNÍ TRANSFERY

Transfer z letiště do hotelu a zpět pro Vás zajistíme privátními luxusními vozy, kdy na Vás na letišti bude čekat řidič s cedulkou a Vaším jménem a odveze Vás rovnou z letiště přímo do hotelu s plným komfortem a pohodlím. Pro svůj transfer si můžete zvolit i několik kategorií luxusních vozů.

 


 

PRIVÁTNÍ LETY

Pro Vaše úplné pohodlí a soukromí Vám zajistíme lety privátními letouny dle vašich specifikací a přání.

 


 

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog