info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SOSSUSVLEI DESERT LODGE

Dovolená - Namib rand

SOSSUSVLEI DESERT LODGE

Poloha

Sossusvlei Desert Lodge je proslulý svým luxusním ubytováním s výhledem na krásnou poušť Namib a starověké hory.

Vybavení hotelu

Je navržen tak, aby zachytit krásu a samotu pouště, nabízí jen deset kamenných a prosklených vil, rozprostřených podél křivky dlouhého svahu, což umožňuje naprosté soukromí. Veřejné prostory s prosklenými stěnami, jež se dají zcela otevřít, nabízejí nerušené výhledy na poušť, víceúrovňový domek se může pochlubit krbem ozářeným barem, komfortním obývacím prostorem a safari obchodem. Bohatý výběr vín z impozantního vinného sklepa doplňuje chutné pokrmy. Hosté mohou uniknout pouštnímu teplu a ponořit se do chladného bazénu napájeného vodou z podzemního pramene.

Vybavení pokoje

Každý klimatizovaný apartmán je zařízen tak, aby doplňoval majestátní odstíny pouště. Má vlastní verandu, v mezonetu umístěnou ložnici a obývací pokoj s krbem, skleněnou zástěnou koupelnou s vlastním příslušenstvím a venkovní sprchou. Je vybaven střešním oknem s výhledem na hvězdnou oblohu, diskrétním hudebním systém a osobním barem.

Sport a zábava

Vyjížďky do okolní přírody, výlety do kaňonu Sesriem, Sossusvlei a Dead Vlei, pěší výlety s průvodcem, turistické cesty, výlety na čtyřkolkách, "San rock" malování, pozorování hvězd v místní observatoři za doprovodu místního astronoma, let balonem, vyhlídkové lety, zkamenělé duny.Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu ubytování s uvedenou stravou


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Namib Rand / SOSSUSVLEI DESERT LODGE

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog