info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

PRIVÁTNÍ LETY

Užijte si komfort privátních letů a vydejte se na cestu se svými přáteli či rodinou pohodlně,  rychle a bezpečně...

 

SOUKROMÉ CESTY PO CELÉM SVĚTĚ

Volné dny v nabitém pracovním tempu jsou velkou vzácností. Chcete se vykoupat v moři nebo si zalyžovat v Alpách? Postačí prodloužený víkend nebo i jediný den. Nesmíte ale ztrácet drahocenný čas zdlouhavým odbavením a nevhodnými časy linkových letů, nebo únavným cestováním autem. Využijte čas naplno s privátním letadlem, které si rezervujete u nás. Rychle vás přepraví do vytoužené destinace a vy můžete naplno užívat každou minutu volna.

 

PRACOVNÍ CESTY

Míříte na obchodní schůzky do zahraničí a chcete ušetřit maximum času při cestování? Rezervujte si u nás privátní letadlo, které se dokonale přizpůsobí nabitému programu a může přistát v destinacích, kam běžně nelétá přímý let linkou. S privátním letem zvládnete pracovní schůzku v sousední zemi klidně i za dopoledne. Objednání letu u nás je jednoduché a rychlé.

 

 

PRIVÁTNÍ RODINNÁ DOVOLENÁ

Cestování na dovolenou s dětmi a domácími mazlíčky? U privátního létání žádný problém! Privátní letadla totiž přináší komfort, který si každý člen domácnosti zamiluje. Na jejich palubě mohou bez obav cestovat děti společně se svými psy, kočkami a dalšími mazlíčky, aniž by bylo nutné podstupovat složité odbavení a vysvětlování ostatním cestujícím na běžných linkových letech.

 

 

ODBAVENÍ NA LETIŠTI ZA 15 MINUT

Čekání na zdlouhavé letištní procedury nechejte jiným. U privátních letů je pasová kontrola i odbavení zavazadel otázkou pár minut.

 

 

PRIVÁTNÍ LETY

Pro Vaše úplné pohodlí a soukromí Vám zajistíme lety privátními letouny dle vašich specifikací a přání.

 


 

 

 



NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA




kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog