info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
VOMO ISLAND RESORT ****

Dovolená - Souostroví mamanuca

VOMO ISLAND RESORT ****

Poloha

Tento luxusní hotel se nachází na soukromém ostrově Vomo, který spadá do souostroví Mamanuca, cca 15 min letu z mezinárodního letiště v Nadi nebo 1,5 hodiny plavby.

Vybavení hotelu

Součástí resortu je recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, bazén, lázně, masáže, pedikúra, manikúra, dětský klub, hlídaní dětí.

Vybavení pokoje

Vilky vybudované v pravém fidžijském stylu mají oddělenou ložnici, obývací pokoj a jsou komfortně vybaveny klimatizací, venkovní odkrytou terasou s překrásnou jídelnou, šatnou a relaxační zónou v koupelně.

Deluxe Villa (250m2) je situována v sousedství s pláží pod nejvyšším vrcholkem ostrovu Vomo. Vila nabízí 3 velké ložnice s king velikostí postele, oddělený obývací pokoj s plazmou, videem a stereo systémem, krytou a venkovní jídelnou. V přírodní oáze je úžasný velký bazén s výhledem na moře a s vlastním přístupem na pláž. Úžasná je sluneční terasa s lehátky a venkovní sprchou, sloužící k odpočinku.

Beach Front Villa ( 60m2) je pouhých pár kroků od vaší soukromé pláže. Vila má ložnici s king postelí, šatnu, oddělený obývací pokoj, velkou terasu s relaxační zónou, výhled na moře. Nechybí samozřejmě lednička, kávovar, klimatizace, fén, minibar, přístup na internet, hudební přehrávač, telefon i neomezená konzumace vody.

Hillside Villas stojí na kopci blízko pláže, takže Vám zajistí dechberoucí rozhled na okolí a panorama okolních ostrovů Yasawa.Vybavením a službami je Beach Front Villa.

Vomo Private Residences (400m²) nabízí vrchol luxusu a poholí. Residence má 4 velké pokoje, které se rozkládají do tří pavilónů a to na bazén, tropickou zahradu a venkovní zahradu s kouzelným výhledem na panorama fijijských ostrovů. Hlavní pavilon má kuchyň, jídelnu a hlavní obývací pokoj tak velký jako jsou dvě ložnice s koupelnou a nádvořím, kde je venkovní sprcha. Navíc v obou pavilonech máte vlastní soukromou zónu, ložnici, koupelnu. V této residenci máte mimo jiné i vlastního sluhu, který je vám neustále k dispozici.

Stravování

Plná penze vč.nealko nápojů s výjimkou dovozové perlivé vody, koktejlů a energetických nápojů.
Místní restaurace se specializuje hlavně na fijijskou a indickou kuchyni. Z hotelové restaurace se naskýtá nádherný výhled na bazén a moře.

Sport a zábava

Hotel nabízí také velké množství sportovních a relaxačních aktivit jako jsou badminton, volejbal, kroket, petanque, tenis, fitness, spa, potápění, šnorchlování, kajaky, windsurfing, rybaření a mnohé další. K dispozici je též 9-jamkové golfové hřiště.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.Cena zahrnuje:

Leteckou přepravu Praha-Nadi-Praha v nejnižší knihovací třídě, letištní taxy, transfer hydroplánem z letiště Nadi do resortu (15 min.), 7/10/12x ubytování ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou, asistenční služby v anglickém jazyce.

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* návštěvnické vízum (obdržíte po příletu)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

souostroví Mamanuca / VOMO ISLAND RESORT ****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog