info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
TOKORIKI ISLAND RESORT *****

Dovolená - Souostroví mamanuca

TOKORIKI ISLAND RESORT *****

Poloha

Ostrov Tokoriki, který je určen pouze pro dospělé, je součástí skupiny fidžijských ostrovů Mamanuca, která leží 35 km západně od Viti Levu, což znamená, že do mezinárodního letiště v Nadi se během několika minut dostanete vrtulníkem nebo hydroplánem nebo za hodinu jízdy lodí.

Vybavení hotelu

Kromě relaxace na bělostném písku nebo ve velkolepém nekonečném bazénu si můžete dopřát také rozmazlování v lázních a a řadu dalších aktivit. Prozkoumejte ostrov a jeho léčivými rostlinami na procházce přírodou s průvodcem či navštivte místní vesnici na nedalekém ostrově. Nechybí ani šnorchlování, jízda na kajaku, pádlování, pádlování, windsurfing, potápěčské centrum PADI, tenisové kurty, plážové pikniky a další.

Vybavení pokoje

Ubytování je zajištěno ve 36 luxusních vilkách vystavěných v typické architektuře fidžských obydlí ze dřeva a slámy, tzv. "bure", které poskytují veškerý komfort a luxus a přitom navozují pocit domodoré vesničky. 14 vilek má vlastní bazény a 10 vilek je situovaných u společného bazénu, jen pár kroků od písečné pláže. Každá vilka má tropickou venkovní sprchu a všechny jsou situované na západ, odkud je nádherný výhled na západ slunce nad Tichým oceánem.

Stravování

Čerstvé a svěží pokrmy ovlivněné jižním Pacifikem a Asií si vychutnáte ať už pod palmami či na terase restaurace, speciální večer si jistě užijete v oceněné restauraci Oishii nebo Vám připravíme piknik na pláži.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

souostroví Mamanuca / TOKORIKI ISLAND RESORT *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog