info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
VILLA FRANCA POSITANO *****

Dovolená - Sorrento & amalfská riviéra

VILLA FRANCA POSITANO *****

Poloha

Villa Franca Positanois se nachází na útesu mezi skalnatými vrcholky a třpytivým Středozemním mořem.

Vybavení hotelu

5* hotel Villa Franca nabízí nádherný výhled na moře, 2 restaurace, venkovní bazén, wellness, bar a zpáteční kyvadlovou dopravu do centra města. Hosté si mohou odpočinout pod slunečníkem u střešního bazénu a užít si krásný výhled. Ve večerních hodinách si můžete vychutnat drink v baru Gallis nebo na terase s výhledem na město. Uspokojení všech potřeb hostů je nejvyšší prioritou hotelu, proto nabízejí rozsáhlý seznam užitečných praktických zařízení. Tyto sahají od luxusních hotelových standardů (pokojová služba, čistírna, služba praní prádla, směnárna, restaurace a bar, kopírování a tisk, fax, vyhrazené parkování) až po speciální vybavení konkrétnější pro pětihvězdičkové zařízení (střešní bazén s hvězdným výhledem, lázeňské a wellness centrum, butik s nabídkou kvalitního řemeslného zboží a bezplatná kyvadlová autobusová doprava na místní pláže).

Vybavení pokoje

Hotelové pokoje a suite jsou umístěné ve dvou vilách. Každý pokoj je jedinečný, ale všechny nesou známky luxusního, moderního zařízení a jsou zařízeny pečlivě vybraným nábytkem nejvyšší kvality. Všem pokojů dominuje bílá barva a velká okna, která umožňují slunečnímu záření proniknout do prostoru. Každý pokoj má také balkon nebo terasu s nádherným výhledem na pobřeží Amalfi, nádherně modré moře a okouzlující dlážděné ulice Positano. Všechny pokoje jsou vybaveny postelí velikosti king, satelitní LED TV, hebkým italským povlečením navrženým speciálně pro Villu Franca, dokovací stanicí pro iPad / iPod, bezplatným Wi-Fi, klimatizací, trezorem a minibarem. Koupelny jsou obloženy nejkvalitnějším italským mramorem.

Stravování

Díky poloze hotelu na pobřeží Amalfi mají přístup k nejkrásnějším a nejčerstvějším středomořským plodinám, od sluncem zralých pomerančů a lahodných čerstvých citronů ze stromu až po sladké škeble čerstvě vylovených z moře. Aby tyto úžasné ingredience mohli dobře využít, oslovili jedny z nejlepších kuchařů ve svém oboru. Tito kulinářští odborníci dokážou bezchybně vyvážit chutě a ingredience a vytvořit tak pokrmy, o kterých sníte.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Sorrento & Amalfská riviéra / VILLA FRANCA POSITANO *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog