info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
GRAND HOTEL EXCELSIOR VITTORIA *****

Dovolená - Sorrento & amalfská riviéra

GRAND HOTEL EXCELSIOR VITTORIA *****

Poloha

Grand Hotel Excelsior Vittoria se nachází na krásném místě na okraji útesu s výhledem na Neapolský záliv a horu Vesuv, přímo v srdci Sorrenta a je obklopen pěti akrovým parkem. Je nejprestižnějším klenotem neapolské riviéry. Hotel se nachází pouhých 25 minut od Capri a 30 minut od Positana na pobřeží Amalfi.
Nadechněte se čerstvého vzduchu, který se táhne napříč zvlněnými kopci, ze shluků pomerančových a citronových hájů a prozkoumejte staré vinuté historické bludiště úzkých dlážděných uliček. Sorrento je po celý rok plný rozmanitosti - romantické, živé a naprosto podmanivé.

Vybavení pokoje

79 elegantně zařízených pokojů a apartmá navozuje příjemné, rezidenční prostředí a zároveň nabízí pohodlí dnešní doby. Každý z pokojů v Grand Hotelu Excelsior Vittoria je individuálně vyzdoben v elegantním klasickém duchu, aby byl zajištěn Váš nezapomenutelný pobyt.
Ke standardnímu vybavení všech pokojů patří postel velikosti kingsize, mramorová koupelna, wifi připojení k internetu zdarma, minibar, individuálně nastavitelná klimatizace, trezor a SAT-TV.

Stravování

Cílem hotelu je zajistit, aby jeho hosté a gurmánští klienti odcházeli s kulinářskými zážitky. V kuchyni spolu se svým týmem pracuje šéfkuchař Antonino Montefusco s výjimečnými kvalitními ingrediencemi pocházejícími z okolí a od řemeslných dodavatelů.
Restaurace Bosquet Terrace s michelinskou hvězdou je otevřena na večeře a má krásnou terasu, kde můžete poslouchat šumění moře a pozorovat večerní stříbrnou hvězdnou oblohu.
Bar & restaurant L’Orangerie u bazénu nabízí chutná oblíbená jídla v uvolněném a pohodlném prostředí. Nachází se mezi pomerančovníky u bazénu a během letní sezóny je otevřen každý den na oběd a večeři.
Terrazza Vittoria je vynikající bar a restaurace umístěné na nejznámější terase Sorrenta s výhledem na moře a na Vesuv. Je to ideální místo na oběd s nabídkou vynikajících neapolitských specialit místního šéfkuchaře.
Vittoria's Bar je ideálním místem pro posezení se skleničkou vína v nádherné elegantní zimní zahradě nebo na panoramatické terase Vittoria s výhledem na Neapolský záliv. Vittoria's Bar je ideálním místem pro pozorování nádherného amalfského pobřeží.
Bar La Pergola se nachází v hotelové zahradě s výhledem na Neapolský záliv a nachází se pod pergolou osázenou stoletými vistáriemi. Vychutnat si zde můžete to nejlepší šampaňské a výběr z gurmánských předkrmů..

Sport a zábava

Ponořte se do oázy klidu a míru. Exkluzivní hotelové spa La Serra sídlí v přeměněném skleníku z 19. století, který sousedí s hotelovým bazénem, uprostřed olivových a pomerančových stromů a je navrženo podle zásad Feng Shui.
Lázně mají tři velmi pohodlné kabiny a soukromé apartmá pro páry s vlastní vířivkou, šatnou a velkou soukromou zahradou pro relaxaci.
Exkluzivní řady kosmetických produktů Valmont a Cinq Mondes se používají pro všechny ošetření obličeje a těla a lze je zakoupit v Boutique Spa La Serra. Vybrat si můžete ze široké škály služeb, včetně kompletního výběru speciálních ošetření, ošetření obličeje a těla, masáží, manikůry, pedikůry a voskování.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Sorrento & Amalfská riviéra / GRAND HOTEL EXCELSIOR VITTORIA *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog