info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
GRAND HOTEL CONVENTO DI AMALFI *****

Dovolená - Sorrento & amalfská riviéra

GRAND HOTEL CONVENTO DI AMALFI *****

Poloha

Grand Hotel Convento di Amalfi je posazený na vrcholu útesu 80 metrů nad mořem, na jedinečném místě s jedinečným výhledem na malebné pobřeží Amalfi. Tento 5hvězdičkový luxusní hotel se nachází v historickém klášteře ze 13. století a nabízí fascinující arabsko-normanský styl. Díky své poloze (jeden z nejlepších na celém pobřeží) a své historii představuje hotel jedinečné místo pro pořádání fascinujících akcí, oslav a svateb. Opravdu italský zážitek!

Vybavení hotelu

Grand Hotel Convento di Amalfi nabízí dvě restaurace (jedna s venkovní terasou pro večeře pod širým nebem), bar, wellness centrum s posilovnou. Z nekonečného bazénu, který je vyhřívaný a lze jej používat po celý rok, si hosté mohou vychutnat úžasný výhled na přístav Amalfi a na fascinující pobřežní panorama. Vnitřní prostory hotelu mají neutrální tóny a elegantní šik nábytek; exteriér má rafinovanou architektonickou strukturu zdobenou květinami. Všechny prostory v Grand Hotelu Convento di Amalfi jsou mimořádné a jedinečné.

Vybavení pokoje

Hotel Convento di Amalfi má 53 pokojů od typu superior až po prezidentské apartmá, většinou s výhledem na moře a balkonem nebo terasou. Všechny pokoje mají mramorové koupelny, terakotové podlahy a některé z nich nesou detaily z původního kláštera. Pro zvláštní příležitosti a svatební cesty doporučujeme Suite dell´Eremita, která se nachází v soukromé části hotelu, se speciálními službami a terasou (s venkovní vířivkou) s nádherným výhledem na pobřeží Amalfi.

Stravování

V NH Collection Grand Hotel Convento di Amalfi se podává snídaně formou bufetu. Na místě jsou 2 restaurace a ta hlavní, La Locanda, servíruje gurmánské menu a pokrmy italské a středomořské kuchyně. Hlavní restaurace La Locanda nabízí gurmánské menu a italskou a středomořskou kuchyni. V létě si jídlo můžete vychutnat na panoramatické terase.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Sorrento & Amalfská riviéra / GRAND HOTEL CONVENTO DI AMALFI *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog