info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
TURTLE ISLAND RESORT *****

Dovolená - Fiji

TURTLE ISLAND RESORT *****

Poloha

Jedinečný, soukromý, vzdálený exotický ostrov s možností maximálně 14 párů najednou. Dech beroucí panoramata proslulé Modré laguny a blízkých ostrovů Yasawa.

Vybavení hotelu

V resortu se nachází pouze 14 tzv. bures (bungalovů), kde lze ubytovat najednou maximálně celkem 28 párů. Bungalovy jsou zasázené podél Modré laguny a jsou od sebe oddělené, takže každý má svůj kousek vlastního exotického ostrovního ráje. Celkový design a konstrukce bungalovů kombinují moderní , ekologicky šetrné stavební techniky v kombinaci s fidžijskými tradicemi.

Vybavení pokoje

Každý bungalov je jedinečný, každý je jiný. Jejich názvy nesou většinou jména slavných osobností, které ostrov navštívili. Např. “Brooke’s Bure” (Brooke Shields), “Ratu Mara Bure” (bývalý prezident Fiji).
K vybavení bungalovů náleží oddělená ložnice s velkou manželskou postelí, šatna, sprchovací velký kout, psací stůl, zásobený bar nápoji a čerstvým tropickým ovocem, stanice pro iPod/ iPhone, a produkty Pure Fiji body, venkovní sprcha, velká terasa s dvojitým denním lůžkem.

Stravování

Ostrov nabízí nespočet kulinářských zážitků, na které nikdy nezapomenete! Intimní a romantické stolování na vzdálených soukromých místech, snídaně na vlastní soukromé pláži, letní pikniky, večeře u moře za svitu měsíce, či pod hvězdami ve světle lucerny na plovoucím pontonu uprostřed modré laguny. Skupinové večírky se konají každou noc na několika místech po celém ostrově za doprovodu písní a tance.

Pláž

Na ostrově naleznete mnoho krásných pláží s bílým pískem a neskutečně modrou a průzračnou vodou.

Sport a zábava

Ostrov nabízí řadu zábavy a sportovních aktivit, jež uspokojí každého hosta. Z vodních aktivit si můžete vyzkoušet šnorchlování, potápění, kajaky, plachtění, windsurfing, rybaření či projížďky na lodi při západu slunce. Z pozemních aktivit se nechte hýčkat masážemi, či vyzkoušejte jízdu na koni, kole, výlety po ostrově.

Náš názor

Záruka naprostého soukromí a bezkonkurenčních služeb.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.Cena zahrnuje:

Leteckou přepravu Praha-Nadi-Praha v nejnižší knihovací třídě, letištní taxy, privátní transfery z/na letiště, 7/10/12x ubytování ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou, asistenční služby v anglickém jazyce.

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* návštěvnické vízum (obdržíte po příletu)

Cena zahrnuje:

Leteckou přepravu Praha - Nadi -Praha v nejnižší knihovací třídě, letištní taxy, transfer vozem z letiště do resortu , 7/10/12x ubytování ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou, asistenční služby v anglickém jazyce.

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* návštěvnické vízum (obdržíte po příletu)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Fiji / TURTLE ISLAND RESORT *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog