info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SIX SENSES FIJI *****

Dovolená - Fiji

SIX SENSES FIJI *****

Poloha

Six Senses Fidži se nachází v lrásné zátoce na idylickém ostrově Malolo a rozprostírá se kolem soukromé zlaté písečné pláže a tyrkysové laguny.

Vybavení hotelu

Odpočiňte si ve Wellness Village s lázněmi, vířivkami, alchymistickým barem a pavilonem jógy, nebo prozkoumejte celou řadu vodních sportů od šnorchlování po surfování na nedalekých útesech, které se tu nabízí. K dispozici je také dětský klub a řada výletů.

Vybavení pokoje

24 prostorných samostatných vil najdete v bujné zeleni nebo přímo na pláži, každá se soukromými bazény, terasami a venkovní sprchou. K dispozici je také řada větších rezidencí s až pěti ložnicemi, které jsou ideální pro rodiny a skupiny s bazénem, ​​kuchyní, jídelnou a velkorysými obytnými prostory, které nabízejí nádherná panoramata a snadný přístup ke všem zařízením resortu.

Stravování

Prostor na stravování zahrnují dvě restaurace a kavárnu, plus venkovní pizzerii, gril a dvě možnosti baru. Můžete se těšit na moderní pokrmy tradičních fidžijských a mezinárodních jídel vytvořených z čerstvých, organických, místních produktů pocházejících z místních farem a zdejší bylinkové zahrady.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Fiji / SIX SENSES FIJI *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog