info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SOFITEL LEGEND METROPOLE HANOI *****

Dovolená - Hanoi

SOFITEL LEGEND METROPOLE HANOI *****

Poloha

Hotel Sofitel Legend Metropole je umístěný v budově z roku 1901, která je historickou luxusní památkou a nachází se nedaleko jezera Hoan Kiem v centru Hanoje.

Vybavení hotelu

Nonšalantní historický hotel nabízí relaxační wellness služby, nepřetržitě dostupnou pokojovou službu i vyhřívaný bazén.Ve wellness centru Le Spa du Metropole si hosté mohou dopřávat kombinaci východních a západních procedur, masáže i ošetření celého těla. K dispozici je také dobře vybavené fitness centrum So Fit poskytující cvičební lekce. V hotelu nechybí business centrum ani obchod se suvenýry.

Vybavení pokoje

Z pokojů dodnes dýchá původní velkolepost hotelu a jejich zařízení se vyznačuje elegantním neoklasicistním nebo klasickým francouzským stylem. Všechny pokoje jsou plně klimatizované a jejich součástí je zdarma dostupný internet i TV s plochou obrazovkou.

Stravování

V restauraci Spice Garden se soukromou jídelnou a venkovní terasou se připravují speciality asijské a vietnamské kuchyně. Zajít můžete také do hanojského koktejlového baru Angelina, restaurace s whisky lounge a první francouzské restaurace v Hanoji, Le Beaulieu.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

HANOI / SOFITEL LEGEND METROPOLE HANOI *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog