info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Vietnam

DESTINACE Vietnam


Nevídané přírodní památky, chutné jídlo z čerstvých surovin a drsná válečná historie. Vietnam nejsou večerky a levné zboží, je to země ukrytých pokladů a tisícileté kultury.

 

Objevujte

Šťavnatě zelená příroda, tisíce kilometrů písčitých pláží, kaskádovité rýžové plantáže, vysoké hory, malebné řeky i tajemná divočina. Příroda ve Vietnamu nabízí od každého něco. Prozkoumejte majestátně se tyčící pohoří Hoang Lien Sona městečko Sapa, ve kterém žijí původní horské kmeny, navštivte unikátní zátoky s řadou ostrůvků, které vyčnívají z azurového moře. Nenechte si ujít zurčící vodopády, krápníkové jeskyně, malebná jezera nebo moře na koupání. Kuriozitou je i kočičí kavárna Jack's Cat Cafe v Hoi An. Vietnam toho nabízí tolik, že vám jedna dovolená nebude na prozkoumání všech místních krás stačit.

 

Co stojí za to vidět

 

Národní parky

 

Poznávejte 

Za přírodou, nebo za kulturou? S námi nemusíte dělat kompromisy. Rádi připravíme vaši dovolenou snů přímo na míru. Rušná moderní města, klid divoké přírody, malebné zátoky, starobylé chrámy, rýžová pole, rybáři i památky UNESCO – Vietnam nabízí vše a nejlepší je okusit od každého trochu. Jste-li duší dobrodruh a srdcem milovník luxusu, pak pro vás máme opravdovou delikatesu – luxusní plavbu po řece Mekong z Vietnamu do Kambodži. Nádherná pětihvězdičková loď nabídne všem hostům nejen nevšední pohled na členitou krajinu Vietnamu, ale také možnost navštívit starobylé památky, malebné pláže i kouzla dvou zemí – Vietnamu a Kambodži.

 

Co si nenechat ujít

 

Zajímavá města

 

Památky UNESCO

 

Relaxujte

Ať už se poplavíte po řekách, budete cestovat za poznáním, nebo zůstanete na jednom místě, místní hotely a vysoká úroveň služeb vám zaručí špičkový zážitek a luxusní dovolenou. Pláže ve Vietnamu jsou jak vytržené z pohlednic, na místních osmnáctkách si zahrajete krásný golf. Jedním ze zážitků, pro který stojí za to navštívit Vietnam, je vietnamská kuchyně, která okouzlila kuchaře Zdeňka Pohlreicha a jednoznačně dostane si i vás. Pochutnáte si nejen v restauracích, ale i při prozkoumávání ulic. Vietnamské „street food“ je chutné a vůni linoucí se ze stánků nelze odolat. Všechna jídla jsou čerstvá z lokálních surovin a bez použití tuků, takže i když budete ochutnávat od rána do večer, nadbytečných kil se bát nemusíte. Vyzkoušejte třeba polévku Pho na sto způsobů, maso s nudlemi a zeleninou nebo vietnamské závitky. Chuťová extáze zaručena!

 

Co stojí za ochutnání

 

Nejkrásnější pláže


Zájezdy destinace Vietnam

Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog