info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
INTERCONTINENTAL HANOI WESTLAKE *****

Dovolená - Hanoi

INTERCONTINENTAL HANOI WESTLAKE *****

Poloha

Luxusní hotel Intercontinental stojí na břehu hanojského jezera West Lake, vedle 800 let staré pagody Kim Lien (Zlatý lotos).

Vybavení hotelu

Součástí hotelu jsou 3 restaurace, kde si denně můžete dát snídani a během dne pak jídla vietnamské a italské kuchyně. Na drink nebo skleničku vína si můžete zajít do baru Sunset nebo salonku Diplomat Lounge. Hotel provozuje dobře vybavené fitness centrum a navštívit můžete také lekce jógy a pilates. Hosté si mohou dopřát i relaxační masáž nebo si u přepážky s turistickými informacemi zařídit různé jednodenní výlety.

Vybavení pokoje

Hotel Intercontinental poskytuje ubytování v prostorných klimatizovaných pokojích s moderním vietnamským designem a TV s plochou obrazovkou. Stylové pokoje s dřevěnými podlahami jsou vybavené minibarem a mají soukromý balkon s výhledem na hotelový bazén, jezero West Lake nebo centrum Hanoje. Nechybí v nich velká vlastní koupelna s otevřenou dešťovou sprchou a vanou.

Sport a zábava

Tay Ho je skvělou volbou pro hosty, které zajímá návštěva památek, historie a kultura. Divadlo loutek tančících na vodě Thang Long a vietnamské muzeum výtvarného umění jsou vzdáleny 4,7 km od hotelu.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

HANOI / INTERCONTINENTAL HANOI WESTLAKE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog