info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SINGITA GRUMETI SABORA TENTED CAMP *****

Dovolená - Serengeti

SINGITA GRUMETI SABORA TENTED CAMP *****

Poloha

Exkluzivní 140.000 ha soukromá rezervace Singita Grumeti je domovem trojice luxusních nemovitostí. Na místě, kde každoročně migruje více než milion pakoňů, si hosté mohou vychutnat safari dobrodružství v jedinečném stylu. Luxusní stanové lodge Singita Grumeti Reserve se nachází v západní části Národního parku Serengeti na břehu řeky, let z Arusha na přistávací dráhu Grumeti trvá 1,5 hodinu letu a pak transferem do kempu je to asi 10 minut.

Vybavení hotelu

Sasakwa lodge, vlajková loď rezervace, je inspirována původním rančem se zdobenými lustry a postelemi s nebesy. Posazena na kopci, každá chata má svůj vlastní nekonečný bazén s výhledem na pláně. Nabízí ubytování v chatkách s vlastním bazénem. Hosté mohou využít i většího společného bazénu, lázní a posilovny, butiku a wi-fi připojení k internetu. Faru Faru lodge je obklopena impozantními starověkými skalními útvary s překrásným výhledem na řeku Grumeti. Nabízí ubytování v jedno ložnicových apartmánech, rodinném apartmá či ve dvouložnicové vile s vlastním bazénem. Hostům jsou zde k dispozici 2 bazény, spa a posilovna, butik, TV ve společných prostorách, wi-fi připojení k internetu. Luxusní stany v Sabora Tented Campu nabízí velmi intimní setkání s velkolepostí Afriky. Interiéry stanů jsou zdobené evropskými a místními artefakty a výhledem na nádherné pláně Serengeti. Kemp nabízí ubytování celkem v devíti luxusních stanech, k dispozici jsou zde tři bazény, spa, posilovna, TV ve společných prostorách, wi-fi připojení k internetu. Stravování je formou plné penze. Večeře jsou podávané u otevřeného ohniště v přírodním duchu. Zajisté vám přijde vhod zchlazení v místním bazénu po celodenním safari nebo se nechte hýčkat rozmanitými procedurami v místních spa, kde jistě znovu naleznete vnitřní rovnováhu a mír těla a mysli.

Vybavení pokoje

Lodge Singita Grumeti Reserve nabízí 10 prostorných safari apartmánů vybudovaných v africkém stylu s místním nábytkem a koupelnami, včetně venkovní sprchy umístěné přímo pod hvězdami.

Sport a zábava

Každodenní výlety na safari v 4x4 otevřených džípech do útrob Národního parku Serengeti, během sezóny zde můžete pozorovat úžasné migrace pakoňů. Užít si můžete také vyjížďky na koních. Středně pokročilí a pokročilí jezdci si jistě zamilují temperament a rychlost domorodého afrického plemena, plnokrevníků a řady kříženců z jezdeckého centra Singita, která se nachází v blízkosti Singita Sasakwa Lodge. Hosté Singita Grumeti mají také možnost navštívit Centrum ekologické výchovy, které bylo vyvinuto pro mladé lidi z místní komunity, můžete se zde setkat se studenty a dozvědět se více o programu.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Serengeti / SINGITA GRUMETI SABORA TENTED CAMP *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog