info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
FOUR SEASONS SERENGETI *****

Dovolená - Serengeti

FOUR SEASONS SERENGETI *****

Poloha

Unikátní hotel Four Seasons Serengeti se nachází v samém srdci Národního parku Serengeti a zaručí Vám jedinečný a neopakovatelný zážitek kombinace afrického dobrodružství, dokonalého luxusu a vřelé pohostinnosti místních obyvatel.

Vybavení hotelu

Resort nabízí 62 útulných pokojů, 12 suite a 4 vily, které mají výhled do národního parku Serengeti. Tato Safari Lodge je navržena s všestranností, která je ideální pro všechny skupiny cestovatelů. Vítány jsou i děti osmileté a staší, kterým bude nabídnuto speciální vybavení, menu a zábavní aktivity. Odpočiňte si v intuitivním lázeňském centru, jež nabízí šest volně stojících léčebných pavilonů, dostatečně velkých i pro páry. Některé pavilony disponují venkovní vanou a šatny jsou vybaveny parní sprchou pro posílení pocitu klidu a pohodlí. Léčebné procedury jsou také k dispozici v soukromí vašeho pokoje nebo apartmá. Lodge dále nabízí 25m dlouhý bazén s nekonečným okrajem a skvěle vybavené fitness centrum. Pro obchodníky je zde k dispozici 24hodinové obchodní centrum s připojením k internetu a nejmodernější audiovizuální technikou.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené minibarem, zařízením na vaření kávy a čaje, připojení na internet a plazmovou TV. Samozřejmostí je také kompletně vybavená koupelna s WC. Všechny suite mají navíc obývací místnost, venkovní sprchu, plně vybavenou kuchyňku, privátní bazén s nekonečným okrajem a koupelnu s výhledem do národního parku. Všechny vily mají svůj vlastní bazén, kompletně vybavenou kuchyň a sluhu.

Stravování

Vyberte si z lákavé nabídky různých nápojů a možností jídla ve třech restauracích, dvou barech a vinném sklípku. Restaurace servírují pokrmy "pan-African" a mezinárodní kuchyně. Snídaně a večeře jsou obvykle podávány formou bufetu, zatímco lehké obědy jsou podávány na terase, v baru nebo v salonku. V restauraci Boma si hosté mohou vychutnat místní speciality na grilu, někdy doprovázené africkou zábavou.

Sport a zábava

Lodge nabízí skvělé safari služby, s nimiž se dostanete do osobního kontaktu se lvy, slony, zebrami, nosorožci, plameňáky, buvoly, krokodýli a dalšími druhy rozmanité zvěře nejznámější přírodní rezervace na světě.

Pro děti

Kijana dětský klub nabízí řadu animačních programů pro děti, místnost pro sledování filmů a videohry.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Serengeti / FOUR SEASONS SERENGETI *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog