info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SERENGETI MIGRATION CAMP *****

Dovolená - Serengeti

SERENGETI MIGRATION CAMP *****

Poloha

Serengeti migration camp je luxusní stanový tábor v severní části Serengeti. Kemp nabízí svým hostům koloniální a rustikální atmosféru, luxusní zázemí a přitom přímý kontakt s divokou přírodou. Je položen v oblasti Serengeti Wildebeest, na trase s největší migrací savců na světě. Od mezinárodního letiště Arusha je vzdálen téměř 150 mil severozápadně a autem cesta trvá 8,5 hodiny, nicméně je možné soukromý charterový let, který trvá zhruba 40 minut.

Vybavení hotelu

K celkovému vybavení kempu Serengeti migration patří mezonetový salonek, doutníkový bar, venkovní bazén, restaurace, venkovní vířivka, ohniště s posezením a úklidová služba. Po celodenním safari a skvělé večeři doporučujeme posedět u ohniště se sklenkou dobrého jihoafrického vína či koňaku a být tak součástí nádherné atmosféry noční buše se všemi zvuky přírody. Pohled z praskajícího dřeva v ohništi na nebe plné hvězd spolu s jižním křížem bude skvělým zakončením Vašeho dobrodružství.

Vybavení pokoje

Ubytování je zajištěno ve 20 luxusně vybavených stanech o velikosti 40 m2. V luxusních stanech Serengeti migration camp je k dispozici koupelna, elektřina z generátorů, dřevěné podlahy, teplá voda pomocí sluneční energie a soukromá terasa.

Stravování

Kulinářský zážitek v Serengeti Migration Camp si můžete vychutnat v samostatném podlaží s výhledem na Ndasiata Hills a řeku Grumeti. Najíst se můžete také romanticky „al-fresco“ pod brilantním africkým nebem.

Sport a zábava

Serengeti Migration Camp nabízí celodenní safari, které můžete začít piknikem ke snídani spolu se sklenkou šampaňského. Jistě budete nadšeni vysokým počtem zvěře, jež spatříte, včetně velké pětky.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Serengeti / SERENGETI MIGRATION CAMP *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog