info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SABYINYO SILVERBACK LODGE *****

Dovolená - Rwanda

SABYINYO SILVERBACK LODGE *****

Poloha

Unikátní Sabyinyo Silverback Lodge se nachází v nadmořské výšce 2.515 m asi 3 km od hlavní brány do národního parku Volcanoes v severozápadní Rwandě poblíž hranic s Ugandou a Kongem na mírném úpatí Sabyinyo, jedné z nejpůsobivějších z pěti zdejších sopek.

Vybavení hotelu

Při pobytu v Sabyinyo Silverback Lodge se můžete těšit na úchvatné výhledy z každého koutu resortu, vřelý a ochotný personál a uvidíte úchvatné horské gorily v divokém přírodním prostředí během Vašich trekků. Zdejší personál se snaží udělat vše, abyste zde byli spokojeni a skvěle vaří. V hlavní chatové budově je útulný obývací pokoj s útulným pokojem, knihovna / herna a jídelna. Můžete si vybrat večeři jen se svými spolucestujícími nebo naopak se všemi sousedy kolem dlouhého stolu, aby se podělili o svůj vzrušující zážitek.

Vybavení pokoje

Osm kamenných chatek je stylových s tradičními prvky a každá má velké posezení s krbem, krásnou koupelnu, šatnu a terasu.

Stravování

All inclusive

Sport a zábava

Lodge je perfektní základnou, z níž můžete prozkoumat tento jedinečný a fascinující kout Afriky a pozorovat gorily v jejich původním přirozeném prostředí včetně největšího druhu na světě - Silverback.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

RWANDA / SABYINYO SILVERBACK LODGE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog