info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
BISATE LODGE *****

Dovolená - Rwanda

BISATE LODGE *****

Poloha

Velkolepý resort Bisate Lodge se nachází v přírodním amfiteátru erodovaného sopečného kužele, s panoramatickým výhledem na venkovské kopce, vysokohorské lesy a velké kuželové vrcholy vulkánů národního parku Volcanoes.

Vybavení hotelu

Bisate je Rwanda je první skutečně luxusní a ekologický lesní resort, zaměřený na nejvíce pohlcující zážitek afrického divokého primáta. Sférický kámen a došková architektura, inspirovaný Královským palácem tradičních panovníků jsou dominující prvky všech společných budova, jako je jídelna, bar a lázně.

Vybavení pokoje

Šest majestátních lesních vil s vlastním příslušenstvím maximalizuje pohodlí a výhledy při současném dodržování ekologicky odpovědných zásad a odráží bohatou kulturu venkovské Rwandy. Každá z nich má velkorysou, ale intimní kombinaci ložnice, obývacího prostoru a koupelny, vyhřívané centrálním krbem a soukromou terasu s výhledem na Mount Bisoke.

Sport a zábava

Setkání s jednou ze skupin goril v nedalekém národním parku Volcanoes je jedinečným zážitkem. Kromě goril se můžete také vydat na lesní túry, kde uvidíte vzácné Zlaté opice a jinou divokou zvěř.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

RWANDA / BISATE LODGE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog