info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
VIRUNGA LODGE ****

Dovolená - Rwanda

VIRUNGA LODGE ****

Poloha

Tato ekologická chata Virunga Lodge vzhlíží z výšky 2300 metrů na překrásná panoramata „dvojitých jezer“ Ruhondo a Bulera a vulkán Virunga.

Vybavení hotelu

Centrální budova se skládá z jídelní části, baru a salonku u ohniště. K zapůjčení je široký výběr knih i deskových her. Z verandy je úchvatný panoramatický výhled na sopky a jezera.

Vybavení pokoje

Osm přírodních stylových chatek " banda" jsou umístěny v krásných terasovitých zahradách a každá z nich poskytuje úžasné panoramatické výhledy a dokonalé soukromí. Vlastní koupelny a tekoucí solární horká voda vám umožní vychutnat si luxusní komfort s minimálním dopadem na životní prostředí.

Stravování

Ráno se probudíte s čajem nebo kávou, což oceníte při brzkém vstávání před východem slunce! Během dne se obvykle podávají 3 jídla, včetně obědového balíčku a večeře o třech chodech. Jídelna vybízí hosty k interakci a sdílení denních příběhů kolem velkého jídelního stolu. K dispozici je taneční skupina „Intore“, která pravidelně vystupuje, aby se hosté po náročném dni pobavili.

Sport a zábava

Lodge je perfektním výchozím bodem pro pozorování goril, výšlapy na okolní sopky, procházky v přírodě i návštěvu místní vesnice.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

RWANDA / VIRUNGA LODGE ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog