info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
NATIONAL, A LUXURY COLLECTION HOTEL, MOSCOW *****

Dovolená - Moskva

NATIONAL, A LUXURY COLLECTION HOTEL, MOSCOW *****

Poloha

5* hotel National se nachází v centru Moskvy, jen 200 metrů od Rudého náměstí s nádherným výhledem na Kreml. Velké divadlo je vzdálené jen 200 metrů. Naproti hotelu je stanice metra Ochotnyj rjad, odkud se lze dopravit do všech částí ruské metropole.

Vybavení hotelu

Hotel National má restauraci Piazza Rossa, kde připravuje tým vedený šéfkuchařem oceněným hvězdičkou Michelin tradiční italská jídla. Večer v ní hraje živá klavírní hudba. V hotelovém baru si pak mohou hosté pochutnat na různých ruských a evropských jídlech a na originálních dezertech a pečivu. Wellness centrum zahrnuje i saunu, fitcentrum a vířivku. Za příplatek si tu mohou hosté dopřát masáže, kosmetické procedury v salonu krásy nebo navštívit solárium. Volný vstup do wellness centra s krytým bazénem a bohaté snídaně formou bufetu s pokrmy mezinárodní kuchyně.

Vybavení pokoje

National Hotel poskytuje ubytování v elegantních pokojích, studiích a apartmá v klasickém stylu se starožitným nábytkem a vysokými stropy. Ve všech je TV s plochou obrazovkou, minibar a župany.Cena zahrnuje:

- leteckou přepravu Praha - Moskva - Praha - zvolený počet nocí ve vybraneém typu pokoje s uvedenou stravou - privátní transfer z letiště do hotelu a zpět

Cena nezahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu - případný doplatek za vyšší knihovací třídu v letadle - vízum - (víza nezařizujeme)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

MOSKVA / NATIONAL, A LUXURY COLLECTION HOTEL, MOSCOW *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog