info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
INTERCONTINENTAL MOSCOW - TVERSKAYA *****

Dovolená - Moskva

INTERCONTINENTAL MOSCOW - TVERSKAYA *****

Poloha

Elegantní hotel Intercontinental Moscow se nachází na Tverské ulici v centru Moskvy, 5 minut chůze od Puškinova náměstí a metra. Nedaleké stanice metra 2 různých linek Puškinskaja a Tverskaja poskytují snadný přístup po celé Moskvě. Slavné Velké divadlo je vzdálené jen 1 zastávku odtud.

Vybavení hotelu

V hotelu Intercontinental je k dispozici klasická a parní sauna a také si zde můžete rezervovat řadu masáží a kosmetických procedur.

Vybavení pokoje

Intercontinental Moscow Tverskaya má elegantní, klimatizované pokoje s tmavým dřevem, luxusními textilními dekoracemi a moderním vybavením, jako je dokovací stanice pro iPod, 42palcová TV s plochou obrazovkou a trezor na notebook, bezplatné Wi-Fi .

Stravování

Restaurant Chekhonte s otevřenou kuchyní nabízí moderní variace tradiční ruské kuchyně. Koktejly a pokrmy z čokolády si můžete vychutnat v P-Square baru s mramorovými sloupy a třpytivými lustry.Cena zahrnuje:

- leteckou přepravu Praha - Moskva - Praha - zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou - privátní transfer z letiště do hotelu a zpět

Cena nezahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu - případný doplatek za vyšší knihovací třídu v letadle - vízum cca 27,-Eur - (víza nezařizujeme)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

MOSKVA / INTERCONTINENTAL MOSCOW - TVERSKAYA *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog