info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
METROPOL *****

Dovolená - Moskva

METROPOL *****

Poloha

Historický hotel Metropol se nachází v srdci Moskvy, naproti Velkému divadlu (Bolšoj teatr).Za 3 minuty chůze se dostanete ke Kremlu, na Rudé náměstí a na stanici metra Těatralnaja.

Vybavení hotelu

Hotel Metropol nabízí bazén a posilovnu. Leží 5 minut chůze od Kremlu a má bezplatné parkoviště. Evropeisky Restaurant podává bohatou snídani formou bufetu a pokrmy evropské kuchyně. Ve stylovém baru Shalyapin si můžete dát nápoje a dezerty. Pro relaxaci nabízí hotel Metropol saunu, masáže a kosmetický salon.

Vybavení pokoje

Historický hotel Metropol má secesní pokoje s velkými okny, lustry a starožitnými ornamenty. Všechny pokoje a apartmá jsou klimatizované a vybavené TV s plochou obrazovkou, župany a pantoflemi.

Stravování

Snídaně.Cena zahrnuje:

- leteckou přepravu Praha - Moskva - Praha - zvolený počet nocí ve vybraneém typu pokoje s uvedenou stravou - privátní transfer z letiště do hotelu a zpět

Cena nezahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu - případný doplatek za vyšší knihovací třídu v letadle - vízum - (víza nezařizujeme)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

MOSKVA / METROPOL *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog