info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
LES AIRELLES COURCHEVEL *****

Dovolená - Francouzské alpy - lyže » courchevel

LES AIRELLES COURCHEVEL *****

Poloha

V srdci alpské zahrady stojí bájný palác se vzhledem rakousko-uherského hradu z 19. století, který Vám poskytne nádherné zážitky a autentické záruky. Krása pastelových fresek, rozmanitost barevných oken a zdokonalení materiálů dodávají nemovitosti nenapodobitelnou atmosféru. Les Airelles, je ikonou alpského luxusu ve Francii.

Vybavení pokoje

Teplé a elegantní pokoje s nádhernými výhledy. Jsou vyzdobeny rakousko-uherskými malbami a akcenty z dubového dřeva. Tyto autentické prvky dokonale splývají s ultramoderním vybavením. Odpočiňte si v prostorných pokojích a udělejte krok zpět do francouzské historie s pozlaceným nábytkem, těžkými potištěnými závěsy, dubovým obložením a starožitným dřevěným nábytkem.

Stravování

Restaurace Piero TT - šéfkuchař Pierre Gagnaire vás vezme na skok do Itálie. Elegance restaurace a dokonalé pokrmy Vás nepřestanou udivovat. Kuchyně je řemeslná a hluboce zakořeněná v italské tradici, ale nezapomíná být inovativní. Restaurace Le Coin Savoyard - cesta zpět v čase s kostkovanými ubrusy a dřevěnými obklady, hosté žijí skutečným zážitkem. Raclette, fondue z černého lanýže, Savoyardské uzeniny a Génépi zaručují autentický alpský večer. Restaurace La Table Des Airelles - uhnízděni v přepychových sametových křeslech pod křišťálovými lustry Vás rád uvítá personál této restaurace. Na snídani Vás ohromí neuvěřitelným bufetem. Na večeři nabízí restaurace elegantní „a la carte menu“.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Francouzské Alpy - lyže » Courchevel / LES AIRELLES COURCHEVEL *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog