info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
BARRIERE LES NEIGES *****

Dovolená - Francouzské alpy - lyže » courchevel

BARRIERE LES NEIGES *****

Vybavení hotelu

Světlé dřevo, bílý mramor, hedvábné látky a otevřený oheň. Hotel Les Neiges je příjemný palác, který udržuje teplou autentičnost horské chaty s elegantním moderním nábytkem. Hosté mají po celý den přímý přístup na sjezdovky, lyžárnu, lázně, bazén a soukromý kinosál. Ráno si zalyžujte na sjezdovkách, pak si dopřejte malé nákupy v centru Courchevelu a večeřte při nádherných výhledech. Užijte si jedinečný a slavnostní zážitek v nedotčeném přírodním prostředí. Znalci doutníků ocení velmi elegantní atmosféru The Cigar lounge s výběrem doutníků z celého světa. Salonek byl vytvořený ve spolupráci se slavnou značkou lihovin Henessy a umožní Vám zde di vychutnat v elegantní a autentické atmosféře Chalet voluty Havanas a další výjimečné doutníky doprovázené výběrem těch nejlepších lihovin; Cognac Louis XIII, Henessy Ellipse a další Glenmorangie Pride. Pro zábavu nabízí cigarový salonek také šachové hry, vrhcáby a hrací karty pro příjemné chvíle u krbu.

Vybavení pokoje

Západ slunce za vrcholky, jedlový les a modravý ledovec. Luxusní materiály a hedvábné tkaniny. Kombinace tradice a půvabu, 22 pokojů, 20 apartmánů a 1 penthouse v hotelu Les Neiges Courchevel Vás obklopí luxusem.

Stravování

Fouquet’s, známá pařížská brasserie otevřela své brány také v Courchevelu. Její tradiční podoba je doplněna krbem a pohodlnými křesly. Vychutnejte si francouzskou kulinářskou klasiku i tradiční jídla inspirovaná místními chutěmi. Od lahůdek až po dezerty vezme šéfkuchař Vaše chuťové buňky na cestu a slibuje jedinečný zážitek s každým soustem. B pro Barrière, Fire pro kuchyni na dřevo. Tento exkluzivní, bezprecedentní koncept stolování, který pro Barrière vytvořil špičkový šéfkuchař Mauro Colagreco, je inspirován jeho kořeny: "Vaření nad ohněm a žhavé uhlíky je divoký a tlumený styl kuchyně, který znám od dětství v Argentině. Odborně kontrolovaný oheň dokáže obratně odhalit chutě a nuance masa, ryb, zeleniny a ovoce, “ vysvětluje tento inovativní šéfkuchař, který stojí v čele několika restaurací, včetně Le Mirazur v Mentonu, který je se svými 3 michelinskými hvězdami na 1. místě na světě podle seznamu 50 nejlepších restaurací pro rok 2019. Párování jídla a vína také navrhl šéfkuchař Mauro Colagreco, aby zvýraznil chutě a poskytl vám nezapomenutelný gastronomický zážitek. Útulná atmosféra The Bar Fouquet's je ideálním prostředím pro odpočinkové chvíle na úpatí sjezdovky. Díky své terase a úchvatnému výhledu na hory vás přímo vyzývá k odpočinku a objevování v teplé a intimní atmosféře. Ochutnejte výborné koktejly v soukromí červeného a dřevěného salonku. Po dni lyžování se při zvuku praskajícího ohně zahřejte chutnou horkou čokoládou nebo exotickým čajem.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Francouzské Alpy - lyže » Courchevel / BARRIERE LES NEIGES *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog