info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ANNAPURNA *****

Dovolená - Courchevel

ANNAPURNA *****

Poloha

Luxusní pětihvězdičkový hotel Annapurna leží přímo na sjezdovce skiareálu Courchevel 1850, čili v klidné poloze absolutně ideální k prozkoumávání nekonečných stovek kilometrů vysokohorských pist.

Vybavení hotelu

Hotel Annapurna disponuje recepcí, restaurací, barem, piano barem se společenským sálem, řadou seminárních prostor s projekční technikou, sluneční terasou s panoramatickým posezením a lehátky, prostorným dětským koutkem s hlídací službou, hernou pro teenagery, garážemi, hotelovým mikrobusem, půjčovnou a servisem lyžařského vybavení, obchodem se sportovními potřebami, ale třeba i vlastním kadeřnictvím, manikúrou, pedikúrou a celou řadou dalších služeb.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, telefonem, minibarem, fénem, trezorem a wi-fi připojením k internetu. Hotel disponuje 2 typologiemi základních pokojů a hned 5 druhy pokojů typu Suite.

Stravování

Špičkovou kuchyni si můžete užít v restauraci či na terase s panoramatickými výhledy na hory a okolní sjezdovky, jednou týdně pak i za doprovodu živé hudby. V baru Vám koktejl namíchá skutečný mistr svého oboru, několikrát nominovaný na nejlepšího barmana Francie.

Sport a zábava

Působivé wellness zázemí hotelu reprezentuje bazén o rozměrech 14 x 7 m, vířivka, 2 sauny, 2 parní turecké lázně, ale i nepřeberná nabídka masáží, lázeňských, zdravotních a kosmetických procedur. K dispozici je i dobře vybavená posilovna, biliár, stolní tenis či stolní fotbal.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Courchevel / ANNAPURNA *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog