info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
KULM HOTEL ST.MORITZ *****

Dovolená - Švýcarsko

KULM HOTEL ST.MORITZ *****

Poloha

Díky své vynikající poloze 1 856 m nad mořem nabízí Kulm Hotel St. Moritz nejlepší výhled na jezero St. Moritz. Hosté v tomto historickém hotelu, který se nachází v samém srdci vesnice, se mohou ponořit do nesrovnatelné atmosféry a užít si tradici pohostinnosti, která sahá více než 160 let zpět, zatímco si užívají moderní komfort na 5hvězdičkové vyšší úrovni. V St. Moritzu můžete opravdu nechat vše za sebou a užít si objevování této nádherné alpské oblasti. Zde, v jednom z nejkrásnějších středisek na světě, se starají o Vaši osobní pohodu s odhodláním, zkušenostmi a srdečností.

Vybavení hotelu

V hotelu je pro Vás k dispozici recepce,3 restaurace, pizzerie, 2 bary, bussines centrum, 7 konferenčních místností, kadeřnický salon, sauna fitness centrum, venkovní a vnitřní bazén, "Panorama Health Club Spa", dětská zahrada s vybavením, dětský klub vč. hlídaní dětí.

Vybavení pokoje

Kulm Hotel St. Moritz, který se vyznačuje svým stylem a elegancí, nabízí 164 pokojů a apartmá různých velikostí. Mnoho pokojů lze propojit pro komfort a pohodlí individuálních požadavků hostů. Návštěvníci se zde mohou cítit jako na vrcholu světa v každém smyslu, ať už ve svém pokoji nebo na procházce vesnicí St. Moritz.

Stravování

​Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 6 menu)

Sport a zábava

​V letních měsících zde můžete na několika okolních hřištích hrát golf, v blízkosti je pro turisty 500 km značených turistických stezek, v hotelu jsou také venkovní a kryté tenisové kurty a nebo projet okolí na horském kole.

Náš názor

​Pobyt v tomto hotelu je vrcholem požitkářství.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

ŠVÝCARSKO / KULM HOTEL ST.MORITZ *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog