info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
BADRUTT´S PALACE *****

Dovolená - Švýcarsko

BADRUTT´S PALACE *****

Poloha

Pětihvězdičkový luxusní hotel Badrutt´s Palace s tradicí již od roku 1896 je situován v krásné nenarušené přírodě na břehu jezera s výhledem na okolní majestátné čtyřtisícovky v horském městečku St. Moritz.

Vybavení hotelu

Hotel je vybaven recepcí, 6 restauracemi, bary, přepychovými obchůdky a značkovými butiky, diskotékou, obchodem s lyžařskou výzbrojí, hotelovým lázeňským centrem s bazénem, vířivkou, saunami, péčí o tělo i pleť, parními koupelemi, službami maséra, kadeřnictvím, posilovnou, dále pak kluzištěm nebo Kids clubem Palazzino pro děti.

Vybavení pokoje

Badrutt´s zařízením a dekorací svých komfortních pokojů patří k nejlepším hotelům na světě. Všechny pokoje nabízejí fantastické výhledy buď na okolní hory, nebo na kouzelné zamrzlé jezero St. Moritz. Hotel má k dispozici pro své klienty 159 pokojů a 38 suit, přičemž každý z nich se může pyšnit svým sobě vlastním stylem. V praxi to znamená, že zde nenajdete dva pokoje se stejným designem. Ke standardnímu vybavení patří satelitní plazmová televize, minibar, telefon, pokojová služba, koupelna s vysoušečem vlasů a župany, CD/DVD přehrávač a internetová přípojka. Typy pokojů: Standardní pokoje – s výhledem na St Moritz a pohoří Engadine. Superior pokoje – nově rekonstruované, výhled na městečko a okolní hory. Deluxe pokoje a Grand Deluxe pokoje – nově vybudované, s koupelnami v italském mramoru a výhledem buď na St. Moritz anebo na jezero. Junior Suity Deluxe – po rekonstrukci, komfortní a prostorné s 50 m2 ložnicí, balkonem, psacím stolem a obývacím koutem. Výhled na St. Moritz a pohoří Engadine. Superior Suity – zhruba 67 m2, komfortní, tradičně zařízené. Sestávají z obývacího pokoje s psacím stolem, oddělené ložnice a koupelny z italského mramoru. Výhled na jezero nebo na okolní hory. Deluxe Suity – zhruba 80 m2, s balkonem, tvořeny obývacím pokojem, oddělenou ložnicí a prostornou koupelnou. Suity St Moritz – 90 m2, obdobné vybavení jako předchozí typ ubytování. Beau Rivage Suity – se skládají z prostorného luxusního obývacího pokoje s balkonem a ložnice. Mramorová koupelna je navíc vybavena vanou s parní koupelí a ohromujícím pohledem do krajiny. K naprostému komfortu přispívají dvě plazmové televize, jedna z nich umístěna právě v koupelně, velký šatník a oddělená koupelna pro hosty. Engadin Suity – 187 m2, jsou tvořeny 3 ložnicemi. Výhled na jezero. Obývací pokoj je zdobený v luxusním dřevěném stylu, dále je zde k dispozici oddělená jídelna a kuchyň. Hlavní ložnice má svoji vlastní koupelnu, další dvě ložnice mají koupelnu společnou. Helen Badrutt´s Suita – 240 m2, situovaná ve 3. patře hotelové budovy, vybavená 3 velkými ložnicemi, z nichž každá má svoji mramorovou koupelnu. Hlavní koupelna je obohacená navíc vířivkou a masážní sprchou. Součástí jsou také dva obývací pokoje, místnost pro hosty, malá vstupní hala a kuchyň. Max. pro 6 osob. Hans Badrutt´s Suita -280 m2, legendární hotelová suita je umístěna ve 2. patře budovy. Hlavní prvkem výzdoby je všudypřítomný italský mramor. Skládá se ze vstupní haly, studovny, knihovny, prostorné šatny, kuchyně, 3 ložnic, hlavní koupelny s vířivkou a úžasným výhledem na majestátné hory a jezero. Obývací pokoj s pianem nabízí vše pro nezapomenutelné večery. Součástí této suity je navíc prostorná soukromá terasa s panoramatickým výhledem na hory, vhodná zvláště pro soukromé party. Kromě velké plazmové televize je zde k dispozici a osobní počítač či elektronické ovládaní závěsů. Max. pro 6 osob.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří. Hotel má k dispozici hned několik prvotřídních restaurací jako např. Le Restaurant „Grande Dame“ se specialitami francouzské i mezinárodní kuchyně, dále pak „Le Relais Nobu“ s překrásným výhledem na zamrzlé jezero a vyhlášeno japonskou kuchyní, „Le Bistro“, „Le Grand Hall“ s živou jazz hudbou, „Chesa Veglia“-restaurační zařízení včetně baru.

Sport a zábava

Lyžaři jistě ocení možnosti špičkového lyžařského areálu v Zermattu. Po celodenním lyžování doporučujeme uvolnit své tělo i smysly v hotelovém spa centru Badrutt´s Wellness. Hotel jako takový připravuje i zábavné programy pro děti i mládež, zúčastnit se mohou např. kurzu vaření, lekcí tance, plavání, jízdy se psím spřežením nebo kurzů bruslení. Dospělí jistě ocení návštěvu světově známého King´s Club, který je považován za vyhledávanou špičku nočního života v St. Moritz.

Náš názor

Špičkové lyžování, vysoce kvalitní hotelové služby, nádherná příroda a vůbec fantasticky prožitá zimní dovolená pro dospělé i děti.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

ŠVÝCARSKO / BADRUTT´S PALACE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog