info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
CARLTON HOTEL ST.MORITZ *****

Dovolená - Švýcarsko

CARLTON HOTEL ST.MORITZ *****

Poloha

Luxusní přepychový hotel Carlton byl vybudován v roce 1913 na zakázku ruského cara Nikolase II jako jeho letní rezidence. Později se tato unikátní budova stala pětihvězdičkovým hotelem patřícím mezi nejluxusnější rezidence horského střediska St. Moritz.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, 2 restaurace, 1 bar s velkou terasou, konferenční centrum, obchod s lyžařským vybavením. Hotel nabízí dále služby kadeřníka, hlídání děti, čištění obuvi, lyžařské školy St Moritz Ski School. Součástí hotelu jsou i lázně Carlton Spa rozkládající se na ploše 1200 m2, které patří mezi nejkvalitnější celého Švýcarska. Zde můžete využít např. venkovní vyhřívaný bazén, vnitřní bazén, saunu, finskou saunu, místnost s vířivkou, relaxační masáže, špičkově vybavenou posilovnu, společenskou místnost s krbem nebo také salón krásy s péčí o tělo, obličej, manikúrou a pedikúrou aj.

Vybavení pokoje

Hotel se skládá z 60 velmi luxusních suit, ve kterých se ideálně snoubí prostor se slunečním světlem. Všechny mají výhled na kouzelné v zimě zamrzlé jezero a jsou vybaveny prostornými mramorovými koupelnami s župany a vysoušečem vlasů, některé mají balkón jiné terasu. K dispozici je rovněž i dobře zásobovaný minibar a satelitní televize. Podle velikosti a uspořádání hotel rozlišuje následující typy suit: JUNIOR SUITA (45-65 m2) DELUXE SUITA (70 m2) ROHOVÁ SUITA (75m2) GRAND SUITA (75-80 m2) CARLTON SUITA (95m2) CARSKÁ SUITA (160 m2)

Stravování

Polopenze. Večeře typu „Dine Around“, můžete takto povečeřet buď v restauraci Romanoff nebo Tschiné Casual Dining.

Sport a zábava

Využijte dne k lyžování na jedné z devíti lyžařských oblastí, které jsou propojeny skibusy. Po návratu se nechte hýčkat v hotelovém lázeňském centru Carlton spa a večer můžete využít k procházce v uličkách kouzelného St Moritze.

Náš názor

Pohádkové prostředí s výhledem na jezero pro milovníky přepychu a komfortu.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

ŠVÝCARSKO / CARLTON HOTEL ST.MORITZ *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog