info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
JOALI MALDIVES *****

Dovolená - Raa atol

JOALI MALDIVES *****

Poloha

Joali Maldives se nachází na ostrově Muravandhoo na Raa atolu Raa uprostřed nedotčených pláží s bílým pískem a zářivě modrých vod, kde se nedotčené korálové útesy hemží mořským životem.

Vybavení hotelu

Joalis Maldives je překrásné tropické útočiště plné umění. Pokud Vás někdy přepadne touha opustit svou luxusní vilu, můžete povečeřet v jedné ze čtyř restaurací, dopřát si čas v řemeslném obchodě s čokoládou a zmrzlinou nebo prozkoumat mořské okolí s potápěním a vodními sporty či na dhoni objevovat sousední ostrovy. Pohlcující a interaktivní umělecká díla v okolí hotelu a v jeho uměleckém studiu a galerii oslavují mladé designéry a filozofii resortu, že radost je nakažlivá. Mapa hotelu zavede hosty na uměleckou a sochařskou cestu po ostrově v rámci lovu jedinečných děl navržených speciálně pro danou destinaci. Díky některým kouskům, které lze zakoupit, si mohou návštěvníci ostrova odnést domů více než jen vzpomínky na JOALI. Spa by ESPA s wellbeing programem si klade za cíl znovu propojit jednotlivce se sebou samým v mysli, těle i duchu uprostřed tropického ráje.

Vybavení pokoje

V Joali resortu se nachází 73 elegantních plážových a vodních vil se soukromými nekonečnými bazény, které jsou vyzdobeny v ostrovním elegantním stylu. Nejmodernější systémy osvětlení vytvářejí ve vodních vilách magické vodní zážitky ve dne i v noci.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Raa Atol / JOALI MALDIVES *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog