info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Maledivy

DESTINACE Maledivy


Romantický ráj na zemi, čarokrásné ostrovy s nádhernou přírodou a sněhově bílými plážemi. Barevné podmořské království ukryté v tyrkysových lagunách a ty nejromantičtější západy slunce.

 

Objevujte

Maledivy jsou rájem pro milovníky vodních sportů, ale i pro ty, kteří si rádi odpočinou na pláži pod kokosovou palmou. Korálové útesy s hejny exotických ryb, kolem kterých majestátně proplouvají mořské želvy, vybízí k potápění a šnorchlování. Zaplavat si tu můžete třeba i se žraloky. Z pláže vás čeká pohledy na ty nejromantičtější západy a východy slunce, které barví oblohu do neuvěřitelných barev. A když vás slunné pláže omrzí, vydejte se na poznávací výlet po okolních ostrovech. Právě tam vás oslní nádherná příroda, ukrytá jezera i vodopády. Mnoho ostrůvků a hotelů je dostupných pouze hydroplánem. Díky tomu vás čeká nezapomenutelné přistání na vodní hladině. Uneseni budete už při samotném letu, kdy z ptačího pohledu uvidíte nádherné scenérie, kontrastní bělostné pláže s modrým mořem a zemi posetou mnoha ostrůvky.

 

Okouzlující destinace

 

Poznávejte

Maledivy mají jedinečnou atmosféru, pro kterou se do nich lidé právem zamilovávají a vrací se znovu a znovu. Jedním z „malých divů“ je příroda, která vás okamžitě okouzlí. I přes to, že jsou Maledivy především o klidu, zpomalení a odpočinku, najdete pár turistických míst. Za návštěvu rozhodně stojí hlavní město Malé, ve kterém vás přivítají usměvaví obyvatelé - jejich bezstarostný styl života je nakažlivý a už po chvíli sami ucítíte, jak zpomalujete a užíváte si každý moment. Obdivovat tu můžete nejstarší maledivskou mešitu Hukuru Miskiiy ze sedmnáctého století nebo Singapurský bazar, který je nákupním centrem celého města a je plný tradičního zboží. Nejlepší je ale nechat rušnou metropoli za sebou a vydat se objevovat pohádkové ostrovy.

 

Zajímavá místa

 

Relaxujte

Maledivy jsou symbolem klidu, relaxace a ničím nerušené pohody. Tento prožitek umocňuje samotné ubytování – bungalovy a vily vyrůstající přímo z mělké laguny. Usínat budete za šplouchání vln a ráno po probuzení můžete do teplého indického oceánu rovnou skočit. Každý ostrov je samostatným hotelem a taky jedním z mála míst na světě, kde si užijete pláž jen sami pro sebe. Pokud vás lenošení na pláži omrzí, můžete využít ze široké nabídky vodních sportů, potápění a šnorchlování, nebo sportovních aktivit, které nabízejí hotely. Splynutí duše i těla navodí třeba jóga při východu a západu slunce. Odpočinout si na Maledivách můžete i golfem, který si tu dá hrát po celý rok. Dvě golfová hřiště jsou opravdovou chuťovkou a zážitkem – hrát budete na ostrůvku uprostřed krásné laguny. Až vám během odpočinku vyhládne, ochutnejte místní exotickou kuchyni s prvky indické kuchyně plnou bohatých vůní a chutí, čerstvých ryb a ovoce. Maledivy patří k nejromantičtějším ostrovům. Pokud sníte o svatbě na bělostné pláži, kterou lemují palmy, a tyrkysová laguna jiskří odlesky slunce, neexistuje lepší místo než maledivské ostrovy.

 

Golfová hřiště

 

 

 

 


Zájezdy destinace Maledivy

Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog