info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
DHIGALI MALDIVES *****

Dovolená - Raa atol

DHIGALI MALDIVES *****

Poloha

Resort Dhigali Maldives se nachází na Raa atolu, obklopený rozsáhlým útesem, který se tyčí nad lagunou a je vzdálený 45 minut jízdy hydroplánem od letiště v Malé.

Vybavení hotelu

Hosté si mohou vychutnat jídlo v jedné ze 7 restaurací a také se těšit na wellness umístěné v uklidňujícím prostředí svěží tropické zahrady s venkovním relaxačním bazénkem obklopeným lenoškami, které nabízí původní originální terapie a procedury vycházející z místní léčebné tradice. Dále je zde k dispozici recepce 24hodine denně, služby prádelny, wifi připojení k internetu zdarma, lékař v místě, služby směnárny, 3 bazény, fitness centrum, příletový a odletový salonek, centrum vodních sportů, potápěčské centrum (PADI), Spa centrum, butik a mešita.

Vybavení pokoje

20 plážových bungalovů (70m2) 24 vodních vil (85m2) 33 deluxe plážových bungalovů (85m2) 62 plážových vil (115m2) 21 plážových vil s bazénem (121m2) 16 lagoon vil s bazénem (117m2) 03 plážové apartmány s bazénem (170m2) 01 Dhigali apartmán (400m2) Všechny vily mají toto vybavení: Klimatizace, stropní ventilátor, v plážových kategoriích venkovní koupelna se sprchou (v kategoriích plážová vila a vyšší - sprcha + vana), vysoušeč vlasů, LCD satelitní televize, telefon s mezinárodní předvolbou, mini bar, trezor, přístroj pro přípravu kávy a čaje (Nespresso v kategoriích plážová vila s bazénem a výše). Wi-fi zdarma ve všech bungalovech a vilách.

Stravování

Balíček Premium All-inclusive je dokonalým způsobem, jak zažít vše, co tento zelený ráj nabízí. Na rozdíl od většiny all-inclusive balíčků, na Dhigali Maldives vaše čerpání začíná od okamžiku příjezdu, do okamžiku odjezdu. Žádné frustrující limity. V okamžiku, kdy přistanete na mezinárodním letišti Velana, je o vaše potřeby postaráno. Balíček zahrnuje služby osobní schůzky + uvítání a bezplatný přístup do VIP salonku. * snídaně podávané formou bufetu v restauraci Capers * obědy podávané formou bufetu v restauraci Capers, dále v Pizzeria, Cafe nebo Jade * tematické večeře podávané formou bufetu v restauraci Capers * večeře ve specializovaných restauracích Faru, Battuta & Jade (nutná rezervace předem) * neomezený výběr prémiových vín a piv z celého světa dostupných ve všech restauracích a barech * široký výběr prémiových značkových lihovin * neomezené množství alkoholických a nealkoholických koktejlů, výběr káv, různých džusů, nealkoholických nápojů a minerální vody Dhigali * prémiový mini bar doplňovaný jednou denně, zásobený vybranými pivy, víny, nealkoholickými nápoji, lihovinami, vodou Dhigali a snacky * při narozeninách nebo výročích zdarma dort

Sport a zábava

Vodní sporty a výlety v ceně all inclusive: * vybavení na šnorchlování * nemotorové vodní sporty (s výjimkou katamaránu / surfování) * 1x za pobyt výlet lodí se skleněným dnem * 1x za pobyt výlet lodí s pozorováním delfínů Aktivityv ceně all inclusive: * přístup do fitness centra, všechny halové sporty * skupinové lekce jóga * aqua aerobik * skupinové lekce fitness * kulturní hudební program „Bodu Beru“ * prohlídka lázní každé pondělí * kino pod širým nebem * denně živá hudba

Pro děti

Bezplatný dětský klub pro děti ve věku od 4 do 12 let, učiní váš pobyt ještě klidnějším.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Raa Atol / DHIGALI MALDIVES *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog