info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
EMERALD MALDIVES RESORT & SPA *****

Dovolená - Raa atol

EMERALD MALDIVES RESORT & SPA *****

Poloha

Emerald Maldives Resort & Spa byl otevřen v létě 2019. Jedná se o velmi moderní a luxusní resort, který kromě unikátní atmosféry a krásného tropického prostředí se pyšní rozsáhlým konceptem All Inclusive i luxusním ubytováním na pláži či nad vodní hladinou. Hosté se mohou těšit na atmosféru přirozené a neformální elegance s ideálním zázemím pro strávení bezstarostné dovolené. Resort představuje opravdový úkryt před shonem každodenního života. Hosté zde vycítí naprostou pohodu a mají k dispozici veškerý komfort. Využívat můžete lázeňských služeb v Emerald Spa nebo prostorný a skvěle vybavený dětský klub. Milovníci sportů jsou pak vítání v posilovně, sportovním a potápěčském centru nebo u různorodých vodních sportů. Hotel nabízí dvě možnosti transferů – buďto se na svou dovolenou vydáte hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé a po přibližně 40minutové letu dorazíte na ostrov, nebo v Malé nastoupíte do místní letecké linky a po 30 minutách letů jen přestoupíte na 15minutovou plavbu rychločlunem, abyste si následně mohli užít dovolenou v ráji jménem Emerald Maldives Resort & Spa.

Vybavení pokoje

Tento velký resort nabízí 120 designových vil, z nichž 60 je umístěných na pláži a 60 nad mořem. ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ: TV s plochou obrazovkou, postel o velikosti king, možnost propojených pokojů, moderní klimatizovaná koupelna s vnitřní i venkovní sprchou, vanou, samostatnou toaletou a bidetem, šatna, odkládací místo pro kufry, vysoušeč vlasů, župany, sejf, zařízení na přípravu kávy a čaje, denně doplňovaný minibar, dvakrát denně úklid, klimatizace a stropní ventilátor, stůl a Wi-Fi. TYPY UBYTOVÁNÍ: Marina plážová vila s bazénem - velikost 187 m2 Plážová vila - velikost 176 m2 Plážová vila s jacuzzi - velikost 176 m2 Plážová vila s bazénem - velikost 187 m2 Rodinná plážová vila s bazénem - velikost 280 m2 Superior plážová vila s bazénem - velikost 280 m2 Royal plážová vila s bazénem - velikost 900 m2 Vodní vila - velikost 176 m2 Vodní vila s jacuzzi - velikost 176 m2 Vodní vila s bazénem - velikost 187 m2 Superior vodní vila s bazénem - velikost 310 m2 Presidentská vodní vila - velikost 640 m2

Stravování

Resort nabízí all inclusive stravování. Aqua Restaurant Hlavní hotelová restaurace Aqua se nachází na pláži s výhledem na moře. Nabízí mezinárodní kuchyní s pokrmy od Středozemního moře až po speciality Číny či Japonska. Beach Club Grill Restaurant Restaurace nabízí čerstvé ryby, mořské plody, maso a zeleninu na grilu. Samozřejmostí je pak také pizza a těstoviny, aby bylo menu ještě více rozmanité. Amazònico Otevřená kuchyně restaurace Amazònico Vám umožní sledovat gastronomické umění, které je založeno na originálních receptech a ingrediencích ze Střední a Jižní Ameriky. Vychutnejte si brazislké, argentinské, mexické, peruánské či chilské speciality. V menu pro večeře najdete chutné quesadillas, hovězí žebra, enchiladas nebo argentinské steaky. Le Asiatique Restaurant Nabízí orientální kuchyni Sunset Pool Café Sunrise Café ALL INCLUSIVE Na pokoji zásobený minibar: Nealkoholické nápoje, pivo a voda. Po příjezdu do letoviska zdarma nápoj na uvítanou. Ručníky, lehátka a slunečníky Internet: WIFI Zahrnuto v ceně Nemotorizované vodní sporty (Kajak, Kánoe, Pedálové desky, Wind Surf) Vybavení na šnorchlování (maska, šnorchl a ploutve) 1 exkurze za pobyt Ubytování dle objednávky: Aqua Restaurant: V restauraci Aqua jsou zahrnuty snídaně, obědy a večeře Druh kuchyně: Středomořská s hlavním bufetem s různými koutky jídla, živé vaření těstovin a pizzerií, výběr z hlavního jídelního lístku. Nealkoholické nápoje, vybrané víno, pivo, džusy, voda, čaj, koktejly, káva podávaná v restauraci Aqua. Rozsáhlý seznam vín a nápojů je k dispozici jako součást luxusního all inclusive. Snídaně: Bufetová snídaně Snídaně od 7:30 do 10:30 Oběd: Bufet a hlavní chod à la carte. Obědová služba od 12:30 do 15:00 Večeře: Bufet a hlavní chod à la carte. Večeře od 19:30 do 22:30

Pláž

1,5 km dlouhá pláž s jemným bílým pískem lemuje ostrov. Okolní vody jsou vhodné i na šnorchlování a nejrůznější vodní sporty od kajaků, katamaránů, surfování i vodních skůtrů.

Sport a zábava

Posilovna a sportovní centrum Centrum vodních sportů Potápěčské centrum Lázně Emerald Spa

Pro děti

Dětský klub Dolphin - jedná se o komplex o velikosti 1500 m2 s velkým venkovním hřištěm, rozsáhlou nabídkou vnitřních i venkovních aktivit, dětskou restaurací a bazénem.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Poznámka:

ALL INCLUSIVE Na pokoji zásobený minibar: Nealkoholické nápoje, pivo a voda. Po příjezdu do letoviska zdarma nápoj na uvítanou. Ručníky, lehátka a slunečníky Internet: WIFI Zahrnuto v ceně Nemotorizované vodní sporty (Kajak, Kánoe, Pedálové desky, Wind Surf) Vybavení na šnorchlování (maska, šnorchl a ploutve) 1 exkurze za pobyt Ubytování dle objednávky: Aqua Restaurant: V restauraci Aqua jsou zahrnuty snídaně, obědy a večeře Druh kuchyně: Středomořská s hlavním bufetem s různými koutky jídla, živé vaření těstovin a pizzerií, výběr z hlavního jídelního lístku. Nealkoholické nápoje, vybrané víno, pivo, džusy, voda, čaj, koktejly, káva podávaná v restauraci Aqua. Rozsáhlý seznam vín a nápojů je k dispozici jako součást luxusního all inclusive. Snídaně: Bufetová snídaně Snídaně od 7:30 do 10:30 hod Oběd: Bufet a hlavní chod à la carte. Obědová služba od 12:30 do 15:00 hod Večeře: Bufet a hlavní chod à la carte. Večeře od 19:30 do 22:30 hod Beach Club Grill oběd a večeře v Beach Club Grill. Druh kuchyně: Mořské plody - maso / hamburgery - asijská jídla - pizza - saláty Nealkoholické nápoje, víno AI, pivo, džusy, voda, čaj, koktejly, káva podávaná v grilu Beach Club. Rozsáhlý seznam vín a nápojů je k dispozici jako součást luxusního all inclusive. Oběd: A la carte. Obědová služba od 12:30 do 15:00 hod Večeře: Hlavní chod a la carte. Večeře od 19:30 do 22:30 hod Obývací a bazénový bar při západu slunce Nabízí občerstvení po celý den, nealkoholické nápoje, víno AI, koktejly, místní pivo, džusy, vodu, čaj, kávu. Od 10:00 do 12:00 hod Restaurace Amazònico Večeře zahrnuta v restauraci Amazònico Restatuant (nutná rezervace) Druh kuchyně: Brazilský styl „Churrasco“ Gril - peruánský À la carte restaurace SET NABÍDKA JE ZAHRNUTA DO VŠECH KATEGORIÍ VILLA. Další možnosti nabídky na EXTRA CHARGE. Rozsáhlý seznam vín a nápojů je k dispozici jako součást luxusního all inclusive. Večeře se podává od 19:30 do 22:30 hod Asijské restaurace Večeře zahrnuta v asijském restatuantu (nutná rezervace) Druh kuchyně: Asijská směs japonská, čínská, thajská Rozsáhlý seznam vín a nápojů je k dispozici jako součást luxusního all inclusive. À la carte restaurace NABÍDKA JE ZAHRNUTA DO VŠECH KATEGORIÍ VILLA. Další možnosti nabídky na EXTRA CHARGE. Večeře se podává od 19:30 do 22:30 hod. * Deluxe All Inclusive Plan nezahrnuje In-Villa Dining. Tato služba je k dispozici za příplatek. * Deluxe All Inclusive Plan je nevratný a nepřevoditelný balíček. *** Emerald Maldives Resort & Spa si vyhrazuje právo provádět změny v plánu Deluxe All Inclusive Plan s předchozím písemným oznámením všem provozovatelům.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Raa Atol / EMERALD MALDIVES RESORT & SPA *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog