info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
CORA CORA MALDIVES *****

Dovolená - Raa atol

CORA CORA MALDIVES *****

Poloha

Resort Cora Cora Maldives se nachází na ostrově Maamigili v atolu Raa, 45 minut letu hydroplánem z letiště v Malé.

Vybavení hotelu

Nově otevřený (1.10.2021) a zcela zrekonstruovaný resort Cora Cora nabízí dokonalou exotickou romantickou dovolenou s unikátním konceptem all inclusive. Překrásná pláž s lagunou spolu s krásným reefem nedotčeného Raa Atolu nabízí dokonalou relaxaci spolu s vzrušujícím objevováním bohatého podmořského světa. Nechabí ani Spa a dětský klub. Unikátní je také historické muzeum života na Maledivách, které je umístěné přímo na ostrově a obohatí tak Váš pobyt zde o hlubší poznání místního obyvatelstva a jejich kultury.

Vybavení pokoje

Resort Cora Cora nabízí ubytování v plážových vilách či vodních vilách a to buďto bez bazénu nebo s bazénem.

Stravování

Resort Cora Cora se pyšní unikátním programem all inclusive, kde můžete jíst a pít dosyta v každé restauraci neomezeně. V restauraci Ginger Moon Vám přímo před zraky budou mistři šéfkuchaři připravovat největší pochoutky asijské kuchyně. V restauraci Täaza si pochutnáte na exotických pokrmech, které následují gastronomii vedenou po dávné Hedvábné stezce. Užijete si například libanonské pokrmy, pokrmy pocházející z jihu Indie nebo ze Srí Lanky. Nechybí ani italská kuchyně podávaná v restauraci Acquapazza nebo japonská v restauraci Teien. Milovníky výběrové kávy potěší návštěva baru My Coffee. Za muzikou a koktejlem ve večerních hodinách se budete moci vydat do Beach Clubu. V programu all inclusive je zahrnuto i například i 12 druhů italských šumivých vín nebo 45minutová masáž a výlet lodí.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Raa Atol / CORA CORA MALDIVES *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog