info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ARARAT PARK HYATT MOSCOW *****

Dovolená - Moskva

ARARAT PARK HYATT MOSCOW *****

Poloha

Ararat Park Hyatt má výbornou polohu pouhých 5 minut chůze od Rudého náměstí, v hlavní nákupní oblasti a jen kousek od obchodních domů GUM a Dětský svět. Může se pochlubit vynikajícími službami.

Vybavení hotelu

Energii můžete načerpat v hotelovém fitness centru. Omlazovací kúru vám nabídne wellness centrum a turecká lázeň. Nechte se hýčkat v soláriu nebo při masáži v jedné z místností vyhrazených pro procedury. V baru si můžete dát džus a pak si zaplavat v bazénu. Před odchodem na prohlídku města si můžete vyžádat informace u přepážky s turistickými informacemi a vstupenkami. Můžete si také objednat chutný obědový balíček a využít bankomat. Po návratu z procházky můžete o svých zážitcích napsat e-mail s využitím bezplatného Wi-Fi připojení k internetu nebo jen tak relaxovat na terase. Pochutnat si v hotelu můžete na jídlech evropské kuchyně nebo arménských specialitách, vyhovují-li vám japonské chutě, je tu pro vás sushi bar. V kavárně budete obdivovat mramorové sloupy a řezbářské práce, při posezení u sklenky ve střešním baru si zase užijete úžasný výhled na město.

Vybavení pokoje

Hotelové pokoje prošly rekonstrukcí v roce 2012 a mají nový design, který navrhl slavný architekt Tony Chi.Cena zahrnuje:

- leteckou přepravu Praha - Moskva - Praha - zvolený počet nocí ve vybraneém typu pokoje s uvedenou stravou - privátní transfer z letiště do hotelu a zpět

Cena nezahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu - případný doplatek za vyšší knihovací třídu v letadle - vízum - (víza nezařizujeme)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

MOSKVA / ARARAT PARK HYATT MOSCOW *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog