info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
VILLA BULAN MADU

Dovolená - Bukit

VILLA BULAN MADU

Poloha

Villa Bulan Madu je posazená na úbočí nedaleko nejvyššího bodu Bukits a je orientována na severozápad s výhledem na záliv Jimbaran a úžinu Bali s úchvatným výhledem na kopce a moře za ním - vynikající místo pro západy slunce. Vila zastrčená asi kilometr po úzké silnici těsně dolů z malé místní vesnice Pecatu, je nádherně izolovaná. Sdílí své nádherné výhledy na rozeseté okolní viyl a místní vesnické domy. Jen pár kilometrů po silnici je populární pláž Padang Padang. V opačném směru je 18jamkové golfové hřiště New Kuta a směrem na jih přes Pecatu je pompézní resort Bulgari. Ctihodný chrám Uluwatu je dále na západ se Suluban Point, slavnou surfující Mekkou o několik kilometrů dále, stejně jako s krásnou útesem chráněnou pláží Pandawa.

Vybavení hotelu

Vila s 1 ložnicí, výhledem do zahrady a soukromým bazénem. Vila s jednou ložnicí je překvapivě velká a nabízí párům nejluxusnější soukromí na Bali. Oceánský výhled, nádherné západy slunce, soukromý bazén, salonek pod širým nebem, masivní koupelna pod širým nebem a super útulná ložnice jsou to, co z něj činí ztělesnění balijské romantiky. Vila je samostatná a navštěvuje ji celá řada velmi diskrétního personálu, který vaří, čistí a šofér; hosté budou hýčkáni nebo ponecháni sami v souladu s jejich přáními. Klid zde dominuje výhledy do zalesněného údolí a oceánu a serenadován zvuky padající vody.Cena zahrnuje:

* pronájem vily na 7 nocí


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bukit / VILLA BULAN MADU

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog