info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Bali

DESTINACE Bali


Ostrov nádherné přírody, křišťálově čistého moře a krásných pláží, úrodného vnitrozemí a tisíce magických chrámů. Bali patří k nejkrásnějším místům na světě. Místo s magickou energií a skvostnou přírodou.

 

Objevujte

Háje kokosových palem, které lemují bělostné pláže, divoká džungle plná exotických rostlin a štěbetajících ptáků, vodopády ve skalách, malebná rýžová políčka a úroda na každém kroku – stačí natáhnout ruku a utrhnout sladký banán, kakaový bob, hřebíček nebo papáju. Příroda Ostrova Bohů, jak se Bali přezdívá, je opravdovým skvostem. Překrásným scenériím dominuje posvátná hora Gunung Agung, aktivní sopka, která byla podle legend středem hinduistického vesmíru. Vysoké hory střídají zelená údolí s ukrytými čajovými plantážemi a starobylými chrámy. Pobřeží ostrova lemují krásné pláže, některé jsou schované jako perla v útesu a přístupné pouze za odlivu. Tomu všemu kralují Bali i všemožné zvyky, slavnosti a tradice. K nejslavnějším z nich patří balijské tance plné barev, kostýmů a šikovných tanečníků.

 

Čarovná příroda

 

Krásné zahrady a parky

 

Poznávejte

Čarovná příroda v sobě ukrývá mnoho tajemných míst a nespočet mystických chrámů – spousta z nich zůstává neobjevená. Ty objevené rozhodně stojí za pozornost. Jsou rozmístěny v tropické džungli, která sladce voní obrovským množstvím květin, a stavěny na místech s nádherným okolím i výhledy. Při prohlídce chrámů vás bude provázet typická kořeněná vůně vonných tyčinek, ale hlavně nádech tajemství a hluboké historie. Za návštěvu stojí i hlavní město Densapar, kde nasajete dokonale bláznivou balijskou atmosféru. Přes ruch a zmatek na silnicích vás překvapí sami domorodí obyvatelé – jsou usměvaví a velice milí. Za pozornost stojí krásné Balijské muzeum nebo místní exotický trh.

 

Co si nenechat ujít

 

Zajímavá města

 

Krásné pamětihodnosti

Relaxujte

Kilometry nádherných pláží, které omývá azurové čisté moře, jen lákají k celodennímu lenošení až do magického západu slunce. Raritou je pláž s černým pískem Amed. Hotely navíc disponují krásnými bazény, ale i soukromými plážemi jen pro váš nerušený odpočinek. Zatoužíte-li poznat ruch života a noční život na Bali, navštivte oblast Kuta, která má krásné písčité pláže pro relaxaci a koupání, ale také nákupní centra, ve kterých ulovíte suvenýry a lokální zboží za příznivé ceny.

 

Bali je oblíbené místo pro všechny druhy sportu, od jógy přes surfování až po potápění, které je v čistém moři radostí pro milovníky podvodního života. Kolem korálů se to hemží barevnými rybkami a díky skvostné viditelnosti můžete zahlédnout i vraky ztroskotaných lodí. A co teprve golf na Bali! Mistrovská hřiště s řadou ocenění učarují každému golfistovi. Unaveným tělům dopřejte masáž – pod zkušenýma rukama místních obyvatelek budou vaše unavené svaly jásat radostí. Masáže jsou na ostrově ve vysoké kvalitě a vyjdou vás velmi lacino. Bali, nádherné pláže a romantické západy slunce jsou vyhledávaným místem pro zamilované. Své ano si můžete říct přímo na pláži a rovnou zde zahájit i romantické líbánky.

Rafting na Bali  ve Vás zanechá krásný zážitek dobrodružství a při plavbě si budete připadat jako Indiana Johnes…  vysoké skály, lemující kaňon, kterým řeka protéká je porostlý bujnou zelenou vegetací a dýchne na Vás pocitem, že jste to právě Vy, kdo přijel ostrov Bali objevit…. Divoké peřeje Vás však v určitých úsecích nenechají obdivovat překrásnou okolní scenerii a budete muset trochu zabrat J 

Nejkrásnější pláže

 

Okouzlující destinace

 

Golfová hřiště

 

Luxus v podání skvostných hotelů

Jste-li vyznavači skutečného luxusu, na Bali si přijdete na své, neboť místní hotely jsou skutečné skvosty architektury v kombinaci s místem umístění hotelů. Dechberoucí překrásné výhledy na mořské útesy či roztodivné kaňony uprostřed tropické džungle umocní úchvatná umělecká díla v podobě luxusních hotelů…

 

BULGARI

Jedinečný resort Bulgari se skládá ze soukromých dřevěných vil posetých na skalnatém výběžku nad překrásnou písečnou pláží, na kterou se dostanete místní lanovkou. Tam kde se modř oceánu mísí s tyrkysově modrým nebem můžete relaxovat na soukromé terase Vaší vily u privátního bazénu a pozorovat, kde končí moře a kde vlastně již začíná nebe. To vše uprostřed neskutečného ticha , do kterého vstupuje pouze příjemný vánek, vyprávějící jemným hláskem legendy ostrova opředené magií a tajemnem….

 

 

 


Zájezdy destinace Bali

Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog