info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
VIETNAM CENTRAL GOLF TOUR *****

Dovolená - Golf vietnam

VIETNAM CENTRAL GOLF TOUR *****

1.DEN

DANANG- PŘÍLET Průvodce NA Vás bude čekat na letišti v Danangu a zajištěným transferem se pojedete ubytovat do hotelu.. Přenocování v Danangu.

2.DEN

DANANG- VINPEARL SOUTH HOI AN GOLF (Snídaně) Po snídani, odjezd do Vinpearl Nam Hoi - nejlepší nové golfové hřiště ve středním Vietnamu. Po golfu, transfer ke krásně zachovalým anceint domům ve městě Hoi An, nákupy v Hoi An, návštěva Non Nuoc kamenné vesnice .. poté transfer zpět do hotelu. Přenocování v Danangu.

3.DEN

DANANG - LAGUNA LANGCO GOLF (Snídaně) Snídaně, transfer do golfového klubu Laguna Langco - TOP golfové hřiště v Asii a Tichomoří 2013 “na asijsko-pacifickém golfovém summitu. Po golfové hře, transfer zpět do hotelu. Volný čas. Přenocování v Danangu.

4.DEN

DANANG –BRG DANANG GOLF (Snídaně) Snídaně, transfer do golfového klubu BRG Danang - cena IAGTO Diamond Award 2014, nejlepší golfové hřiště ve Vietnamu 2014…. Po golfu, transfer zpět do hotelu. Přenocování v Danangu.

5.DEN

DANANG - MONTGOMERIE LINK GOLF (Snídaně) Po snídani transfer na Montgomerie Link Golf- toto hřiště se řadí mezi nejlepších golfová hřiště ve Vietnamu. Po golfové hře, transfer zpět do hotelu. Volný čas. Přenocování v Danangu.

6.DEN

DANANG - BANA HILLS GC (Snídaně) Po snídani přesun na golfové hřiště Bana Hills GC - World Golf Awards 2016. Po golfové hře transfer do hotelu a volný program. Přenocování v Danangu

7.DEN

DANANG –DEPARTURE (snídaně) Snídaně a volný čas pro plážový odpočinek nebo nákupy. Transfer na letiště Danang k odletu. Konec služebCena zahrnuje:

- soukromá klimatizovaná doprava dle itineráře. - 6 nocí ve vybraném hotelu se snídaní (2 osoby / pokoj) - 5 green fees ve všední den golf zahrnuje caddy, buggy - anglicky / francouzsky mluvící průvodce (ostatní jazyky jsou k dispozici na vyžádání) - 2 láhve vody denně - Vstupné na návštěvu Hoi An Town - Cestovní pojištění - Všechny poplatky a služby

Cena nezahrnuje:

- leteckou přepravu, letištní taxy a poplatky - pojištění léčebných výloh - přepravu a pojištění golfových bagů - "tip" pro průvodce a řidiče


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF VIETNAM / VIETNAM CENTRAL GOLF TOUR *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog