info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
VARU BY ATMOSPHERE *****

Dovolená - Severní male atol

VARU BY ATMOSPHERE *****

Poloha

Hotel Varu by Atmosphere je zasazen do nádherného místa na okraji maledivského atolu Malé. Tento 5* resort vám nabídne poznání všech zdejších tradic a kultury, společně v kombinaci s luxusní tropickou atmosférou. Resort je velmi moderním, disponuje 108 vilkami, které jsou umístěné na bílých písečných plážích a nebo nad tyrkysovými lagunami. V okolí hotelu najdete výborné podmínky pro šnorchlování, korálové útesy zde nabízí opravdu skvostnou podívanou.

Vybavení pokoje

Všechny plážové vily a suity se mohou pochlubit přímým vstupem na okolní písečné pláže nebo do moře. ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ: Prostorný interiér s venkovní terasou, tradiční otevřenou koupelnu, luxusní nábytek, mycí potřeby, TV,prostor pro sezení, velké manželské postele. TYPY UBYTOVÁNÍ: Water Villa - velikost 95 m2 Water Villa s bazénem - velikost 95 m2 Rodinná Villa - velikost 175 m2 Plážová Villa - velikost 75 m2 Plážová villa s bazénem - velikost 90 m2 Water Suite s bazénem Rodinná Villa s bazénem Majlis Suite - velikost 330 m2

Stravování

Resort svým klientům nabízí celkem 4 restaurace: Lime & Chili Celodenní hlavní restauracere - bohatý bufet, živé vaření, grilování a tematické večery. Nü - zaměření na unikátní stolování formou á la carte - středomořská kuchyně s mořskými plody. Charcoal - A la carte restaurace - široké menu jídel grilovaných na ohni Kaagé Tradiční maledivská restaurace - maledivské speciality V resortu jsou k dispozici také dva bary, bazénový a nad vodou.

Pláž

V okolí resortu jsou ideální podmínky ke koupání. Všude okolo jsou krásné písečné pláže s jemným pískem.

Sport a zábava

Lázně Zažijte dokonalou relaxaci formou příjemné masáže nebo strávením času v místnostech s párou. Fitness centrum Dále je k dispozici plně vybavené moderní fitness centrum nebo Centrum potápění a vodních sportů

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Severní Male Atol / VARU BY ATMOSPHERE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog