info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
BANYAN TREE VABBINFARU *****

Dovolená - Severní male atol

BANYAN TREE VABBINFARU *****

Poloha

Krásný resort Banyan Tree Vabbinfaru se nachází pouhých 17 km od letiště v Male a doprava z letiště trvá cca 20 minut rychlou lodí.

Vybavení hotelu

V resortu Banyan Tree Vabbinfaru nechybí 2 restaurace, bar, butik, stolní tenis, šipky, posilovna, volejbal, centrum vodních sportů, lázně, potápěčská škola, kurzy vaření, exkurze a výlety (výlet do hlavního města Male, šnorchlování, rybaření, návštěva domorodých ostrovů a další), internet.

Vybavení pokoje

Ve všech vilách se nachází klimatizace, stropní větrák, telefon s mezinárodní předvolbou, mini bar, přístroj pro přípravu kávy / čaje, elektronický trezor, vysoušeč vlasů, bazén, venkovní sprcha, internet, televize se satelitními programy.V resortu se nachází tyto typy ubytování:12 plážových vil (120m2)15 deluxe plážových vil (120m2)08 deluxe ocean vil (220m2) – s výhledem na oceán11 ocean vil (180m2) – s výhledem na oceán02 Vabbinfaru vily (220m2)​

Stravování

Snídaně s možností dokoupení polopenze, plné penze či all inclusive

Náš názor

​Banyan Tree Vabbinfaru patří k menším ostrovům, s velmi dobrými službami, vhodný pro páry, které chtějí prožít klidnou, ničím nerušenou dovolenou.  

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Severní Male Atol / BANYAN TREE VABBINFARU *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog