info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
TOSCANA RESORT CASTELFALFI - GOLF

Dovolená - Golf itálie

TOSCANA RESORT CASTELFALFI - GOLF

Poloha

Toscana Resort Castelfalfi nabízí 2 luxusní ubytování. Ať už si vyberete úžasný 4 * Hotel La Tabaccaia nebo 5 * Il Castelfalfi, který se otevřel v březnu 2017, můžete očekávat opravdu nezapomenutelnou golfovou dovolenou. V nové Toscana Resort Castelfalfi byla tabáková továrna renovována na Hotel Tabaccaia,což je intimní, moderní 31-pokojový butikový hotel, který předvádí původní tovární podlahy a dřevěné stropní nosníky. Hrad a okolní vesnické stavby jsou zrekonstruovány tak, aby zahrnovaly obytné, rekreační a maloobchodní součásti. Il Castelfalfi je 5hvězdičkový hotel umístěný v areálu Toscana Resort Castelfali, kde hosté mohou očekávat vynikající úroveň služeb. Ve svých 120 pokojích nabízí vysokorychlostní Wi-Fi, 43palcovou TV, klimatizaci a mini bar. Castelfalfi byl postaven s moderním přístupem s využitím tradičních materiálů a velkou pozorností k úsporám energie.

Stravování

Regionální pokrmy a zemědělské produkty čekají na hosty ve třech restauracích: Trattoria "Il Rosmarino", "La Via del Sale" a gurmánská restaurace "La Rocca" umístěná ve středověkém hradě.

Sport a zábava

Ponořte se do elegantních lázeňských zařízení, která Toscana Resort Castelfalfi nabízí. Hosté se mohou těšit na exkluzivní zážitek z tohoto lázeňského resortu, který se může pochlubit 4 masážními místnostmi, relaxačním a čajovým prostorem, bio saunou, krytým bazénem a luxusní řadou kosmetických procedur.

Poznámka:

Nejbližší atrakcí Toscana Resort je Teatro del Silenzio, jinak známé jako Divadlo ticha. Přestože je v červenci pouze jedno představení, je to stále fantastické místo k návštěvě. Jinak se zde nachází historické muzeum San Gimignano. Zavítat můžete také do slavného města Florencie, které je od resortu vzdáleno jen hodinu jízdy autem. Umělecké muzeum Galleria dell'Accademia a socha Davida jsou zajímavosti, které byste měli ve Florencii vidět.Cena zahrnuje:

* 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí
* 2 green fees

Cena nezahrnuje:

* Letištní přepravu, taxy a poplatky
* Pojištění léčebných výloh
* Přepravu a pojištění golfových bagů


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF ITÁLIE / TOSCANA RESORT CASTELFALFI - GOLF

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog