info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
IL SALVIATINO *****

Dovolená - Firenze

IL SALVIATINO *****

Poloha

Úžasná a dokonale restaurovaná vila z 15. století, která se pyšně tyčí na úbočí hory Fiesole, s inspirativními výhledy na Florencii a zvlněnou toskánskou krajinu. Magické místo, kde se hotelová "posedlost" dokonalým servisem a zážitkem mísí s majestátností prostředí. Opravdu jedinečný zážitek, způsob, jak si užít a být součástí Florencie a Toskánska, který nelze napodobit. Hotel nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra města Florencie (15min).

Vybavení pokoje

Objevte luxusní pohodlí hotelových suit a pokojů, které jsou individuálně zdobené a respektují mnoho zvláštností vily a jejích zahrad, jsou elegantní směsicí místních řemesel a nejnovějších technologií. Ručně vyráběné autentické toskánské povlečení, láskyplně vybraná umělecká díla a ta nejlepší kůže, to vše společně vytváří skutečně jedinečný zážitek. Místo, kde luxus nemá žádný limit, pobyt zde předčí každou představivost.

Stravování

"Chceme, aby naše kuchyně byla co nejvíce svázána s územím a ročními obdobími". V Il Salviatino mají velké štěstí, že jsou obklopeni kvetoucím parkem, a proto se rozhodli věnovat část - vlastně to, co bylo kdysi historickým sadem - na zeleninovou zahradu, abych Vám mohli nabídnout zeleninu, ovoce a aromatické byliny, které jsou skutečně „od pěstitele přímo ke spotřebiteli“!

Sport a zábava

Bazén ponořený mezi zvlněnými kopci sousedícími s vilou, vstupuje do opravdu kouzelného světa. Hotelové lázně nabízejí celkem čtyři léčebné místnosti, každá s vlastní parní sprchou a specializovaným týmem terapeutů zabývajících se aromaterapeutickou relaxací a léčbou proti stárnutí.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Firenze / IL SALVIATINO *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog