info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
THE RESIDENCE DHIGURAH *****

Dovolená - Gaafu alifu atol

THE RESIDENCE DHIGURAH *****

Poloha

THE RESIDENCE DHIGURAH je letoviskem se 173 vilami, jež Vám poskytne útočiště bezkonkurenčního klidu a relaxace obklopeného nedotčenou krásou přírody. Zde si můžete dopřát nejčistší potěšení, odpočívat na nedotčených plážích na slunci, šnorchlovat mezi barevnými korálovými útesy v čistých lagunách a potápět se s mořskými tvory v hlubinách oceánu. Vychutnejte si pohodlí prostorných vil na ostrově krásně navržených v souladu s jejich okolím. Vychutnejte si úžasný svět mezinárodních chutí, od specialit z Indického oceánu až po tapas ze Středomoří a moderní kantonskou kuchyni. Exkluzivní lázeňské útočiště Spa by Clarins, zasazené do svěžích tropických zahrad, slibuje cestu k blaženému pocitu. O Vaše ratolesti zde bude také dobře postaráno. Dětský klub nabízí řadu aktivit, které jistě nadchnou každé dítko. Dopřejte si piknik na soukromém ostrově Castaway nebo v sesterském letovisku Dhigurah na sousedním ostrově Falhumaafushi, ke kterému se můžete dostat přes kilometrový most. Společně tvoří dva ostrovy jednu z nejlepších nabídek letovisek na Maledivách.

Náš názor

Od romantických pobytů po nezapomenutelné rodinné dovolené je Rezidence Dhigurah je idylickým místem, o kterém jste jistě snili.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Gaafu Alifu Atol / THE RESIDENCE DHIGURAH *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog