info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
THE OBEROI VANYAVILAS *****

Dovolená - Ranthambore

THE OBEROI VANYAVILAS *****

Poloha

The Oberoi Vanyavilas hnízdí přímo v srdci divoké přírody a je považován za jeden z nejlepších luxusních resortů v Indické džungli. Resort se nachází u národního parku Ranthambhore v provincii Rajastan na severozápadě Indie. Dny jsou většinou horké a noci příjemné a občas je možné spatřit tygra na vlastní oči. Dopřejte si dovolenou uprostřed indické divočiny, na kterou jen tak nezapomenete.

Vybavení hotelu

Lázně Oberoi Spa postavené nad tyrkysovým jezerem nabízejí masáže těla a obličeje, aromaterapii, manikúru a pedikúru. Nechte se rozmazlovat a Omlaďte nejen Vaši duši, ale i tělo. Najdete zde také mimo jiné parní lázně, sprchy a oddělené místnosti pro jógu. Fitnesové stan můžete užívat zdarma a je vybaven nejmodernějšími přístroji, které slouží všem milovníkům aktivního odpočinku.

Vybavení pokoje

Každý z elegantně zařízených prostorných stanů je od okolí diskrétní oddělen zahradou, má vlastní terasu, kde se můžete opalovat, obrovskou postel s jemně vyšívaným baldachýnem, samostatnou koupelnu, dřevěnou podlahu, zařízení v královském stylu a vlastní obsluhu. Pokud byste si od dobrodružných výprav chtěli odpočinout návratem ke každodenní všednosti, k dispozici máte DVD přehrávač, satelitní televizi, širokopásmový internet, telefon a bar. Mnohem více vás však pravděpodobně nadchnou mangové a limetkové stromy a způsob, jakým každý ze stanů splývá s okolní přírodou.

Stravování

Exkluzivní jídelna s ručně malovanými fresková malbami nabízí speciality západní, thajské a indické kuchyně, přičemž většina přísad pochází přímo ze zahrad hotelu.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ranthambore / THE OBEROI VANYAVILAS *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog