info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
LUXUSNÍ INDIE - PALÁC NA KOLECH (LUXUSNÍ VLAK)

Dovolená - Jaipur

LUXUSNÍ INDIE - PALÁC NA KOLECH (LUXUSNÍ VLAK)

Přemýšleli jste někdy, kolik bylo v královských dobách všude kolem luxusu! Vítejte v "Paláci na kolech", luxusním vlaku, který s sebou nese atmosféru rajputananské éry a vzrušující pohádkové cesty, která zavede návštěvníka do královských měst Rádžasthánu - Jaipur, Jaisalmer, Jodhpur a Udaipur. Můžete také navštívit svatyni Ranthambore a jeden ze sedmi divů světa, "Taj Mahal". Na palubě naleznete salonky, bary a knihovny v každém vagónu, stejně jako restaurace a možnosti nakupování. Tak neváhejte a vychutnejte si toto luxusní dobrodružství!

1.den
DILLÍ

Vaše životní cesta v Paláci na kolech začíná v Dillí, na vlakovém nádraží v 17,45 hodin, kde jsou hosté vřele přivítáni naším zahraničním partnerem. Večeře se podává na palubě vlaku ve 20.00 hodin v průběhu cesty do Jaipuru. Nocleh.

2.den
JAIPUR – SAWAI MADHOPUR

Po snídani se vydáte do pevnosti Amber. Stěny a stropy jsou zdobeny nádhernými dřevořezbami, které zobrazují lovecké scény a dokumentují život někdejších vládců. Navštívíte zde mramorový Palác, Chrám vítězství a Sheesh Mahal (Zrcadlovou síň). Dále budete pokračovat v cestě do Jaipuru. Po příjezdu ubytování v hotelu. Odpoledne vás čeká okružní jízda městem, navštívíte Městský Palác a Muzeum. Dále Hawa Mahal (Palác větrů), který je vysoký pět pater. Také navštívíte Jantar Mantar, astronomickou observatoř z roku 1728. Návrat do vlaku na malé občerstvení. Poté odjezd do města na večeři v hotelu Palace. Návrat do vlaku. Odjezd do Sawai Madhopur. Nocleh.

3.den
SAWAI MADHOPUR – CHITTAURGARH

Příjezd do Sawai Madhopur, jež je známý pro svůj národní park Ranthambore, jeden z nejznámějších národních parků Indie. Zde si můžete vychutnat safari jízdu a prozkoumat celou řadu volně žijících živočichů, včetně tygrů, Chital, jelenů, opic a mnoho dalších zvířat. Poté se vrátíte do Paláce na kolech a odjedete do Chittorgarhu, romantického města se svou pevností ze 7. století, jež byla svědkem mnoha válek. Mezi další zajímavosti zde patří Vijay Stambh (Tower of Victory) a Kirti Stambh (Tower of Fame). Oběd ve vlaku. Po návštěvě města se můžete se vrátit do Paláce na kolech. Večer Vás čeká hudební a světelná show v pevnosti, večeře v hotelu. Nocleh ve vlaku. Přejezd do Udaipuru.

4.den
CHITTAURGARH - UDAIPUR - JAISALMER

Příjezd do Udaipuru. Snídaně. Ranní prohlídka města. Navštívíte Městský palác, který má nádherné pokoje se zrcadlovými stěnami a dveřmi ze slonoviny, vykládané mramorové balkóny a páví nádvoří. Navštívíte také chrám Jagdish a krásné zahrady Saheliyon Ki Bari. Oběd v hotelu. Odpoledne projížďka po jezeře Pichola. Večeře a nocleh ve vlaku. Přejezd do Jaisalmeru.

5.den
JAISALMER - JODHPUR

Dopolední prohlídka města, navštívíte pevnost známou jako Sonar Quila, vystupující z písku, Patwaon Ki Haveli a Nathmal Ki Haveli, které jsou známé pro nádherné řezbářské práce. Odpoledne výlet do písečných dun vzdálených 42 km od Jaisalmeru. Vychutnáte si nezapomenutelný zážitek z vyjížďky na velbloudech a úžasný pohled na západ slunce. Vychutnáte si večeři s klasickým tancem. Návrat do vlaku, nocleh. Přejezd do Jodhpuru.

6.den
JODHPUR - BHARATPUR

Snídaně. Ranní příjezd do Jadhpuru, jež je branou od pouště Thar. Dopolední prohlídka města s návštěvou pevnosti Meharangarh postavené v roce 1457, jež se nachází v nadmořské výšce asi 125 m n. m., rozprostírající se na ploše 5 km2, pevnost má sedm bran. V celém Rádžasthánu byla tato pevnost jednou z nejtěžších, kterou bylo možno dobít. Dále navštívíte Jaswant Thada, bílý mramorový pomník, postavený na památku maharadži Jaswanta II v roce 1899. Oběd v hotelu. Odjezd do Bharatpuru. Večeře a nocleh ve vlaku.

7.den
BHARATPUR – AGRA – DILLÍ

Ráno příjezd do Bharatpuru. Snídaně v hotelu. Navštívíte Národní park Keoladeo. Rozloha parku je pouze 29 km2, nicméně národní park oplývá nečekanou biologickou rozmanitostí; jedná se o jednu z druhově nejbohatších ptačích lokalit v Indii a možná i na světě vůbec. Tvoří jej plochá soustava jezer a močálů (zvaná jheel), propojená kanály, kolem níž se rozkládají vlhké louky, tropický opadavý les a suchá otevřená krajina. Místní obyvatelé nazývají celou oblast Ghana, tedy Houští. Odjezd do Agry, jež byla kdysi hlavním městem Mughalské Indie s velkou mocí a slávou. Návštěva indického klenotu – hrobky Taj Mahal, kterou nechal postavit vládce Shan Jahan své milované ženě Mumtaj Mahal v roce 1633. Taj Mahal je bezpochyby jednou z nejznámějších staveb světa. Dále návštěva pevnosti, kde se odehrálo mnoho důležitých událostí indických dějin, a mauzolea Sikandara, kde se nachází hrobka panovníka Akbara Velikého. Vychutnáte si zvukovou a světelnou show, večeři v hotelu. Poté odjezd do Dillí. Nocleh ve vlaku.

8.den
DILLÍ

Po příjezdu do Dillí následuje transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

Cena zahrnuje:

* 7x ubytování ve dvoulůžkové kabině
* veškerou stravu uvedenou v programu
* výlety
* veškeré vstupy na památky

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu (zajistíme na vyžádání), cestovní pojištění


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Jaipur / LUXUSNÍ INDIE - PALÁC NA KOLECH (LUXUSNÍ VLAK)

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog