info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
THE OBEROI RAJVILAS *****

Dovolená - Jaipur

THE OBEROI RAJVILAS *****

Poloha

Tento luxusní hotel Oberoi Rajvilas se nachází jen 15 minut jízdy od centra města Jaipur. The Oberoi Rajvilas je ideální základnou pro prohlídku jednoho nejvíce exotického a pulzujícího města Indie.

Vybavení hotelu

Toto idylické útočiště se nachází na 32 akrech plných svěžích zahrad, kvetoucích stromů a kaskádových fontán. Hotel nabízí prostorné pokoje, luxusní stany a apartmány různých kategorií. 280letý chrám Shiva a sídlo Rajasthani v prostorách hotelu byl pečlivě obnoven a v současnosti slouží jako Oberoi Spa, které nabízí holistické, ájurvédské a západní terapie pro krásu a relaxaci, páru a jacuzzi. K dalším službám hotelu patří 24hodinová pokojová služba, hlídání dětí, boutique, služby prádelny, směnárna, Wi-Fi Internet na pokojích i společných prostorách, lékař na telefonu, sekretářské a poštovní služby, služba concierge.

Vybavení pokoje

Interiéry všech pokojů a apartmánů ve své jednoduchosti, eleganci a pozornosti k detailu, znázorňují vše z moderního a tradičního indického řemesla. Všechny pokoje mají bílé mramorové koupelny s vanou a s výhledem do vlastní soukromé obezděné okrasné zahrady. Hotel nabízí 54 Premier pokojů, 13 Luxusními stanu, jeden Královský stan, dvě Luxusní vily se soukromým bazénem a Kohinoor Vilu také s vlastním bazénem. K jejich vybavení náleží LED TV, DVD, CD přehrávač, satelitní televize, připojení k internetu Wi-fi, šatna, elektronický trezor, telefon s přímou volbou, osobní minibar, zařízení pro přípravu čaje a kávy, 24hodinová butler služba.

Stravování

Restaurace v hotelu jsou dostupné pro celodenní stravování. Surya Mahal & Courtyard podává mezinárodní pokrmy a kvalitní vína. Rajmahal restaurace nabízí indické speciality, vína a lihoviny jsou Vám k dispozici v Rajwada Library baru.

Sport a zábava

Hosté si mohou zacvičit v posilovně nebo dopřát v lázeňské procedury v hotelových lázních či využít nabízených služeb salonu krásy.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Jaipur / THE OBEROI RAJVILAS *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog