info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
THE DYLAN *****

Dovolená - Nizozemsko

THE DYLAN *****

Poloha

The Dylan Hotel Amsterdam je jedním z nejžádanějších a nejprestižnějších míst v Amsterdamu s výhledem na kanál Keizersgracht. Hotel se nachází v centrálním kanálu „grachtengordel“ a v elegantní amsterdamské nákupní čtvrti „The Nine Streets“ („De Negen straatjes“) a poskytuje ideální základnu pro prozkoumání odlišných divů a historického kouzla nejzajímavějších míst města. V roce 1632 byl architekt Jacob van Campen pověřen výstavbou kamenného divadla. Pondělí, 11. května 1772, se ukázalo jako černý den v holandské historii. Během představení budova začala hořet a úplně shořela. V roce 1773 byl objekt prodán jedné z charitativních organizací vladařů římskokatolické církve, známé jako Old & Poor People’s Office. Tato nadace si zachovala vlastnictví až do roku 1998, kdy byla budova kompletně zrekonstruována. V roce 1999 se znovu otevřel jako luxusní butikový hotel.

Vybavení pokoje

Exkluzivní výběr typů a stylů pokojů poskytuje náročnému cestujícímu veškeré představitelné pohodlí. Každý pokoj je vytříbený a zřetelně jedinečný, stejně jako hoteloví hosté. 40 individuálně navržených pokojů a apartmá sahá od menší velikosti až po mezonetové duplexy a velké apartmány s interiéry s různou smělostí, od tlumených přírodních lesů a černobílých až po odvážně zdobené pokoje odkazující na asijskou koloniální historii Nizozemska.

Stravování

Bar Brasserie OCCO, kde je rozhodující kvalita, řemeslné zpracování a servis. Ochutnejte rafinovaná jídla v intimním a historickém prostředí michelinské restaurace Vinkeles, která se nachází v bývalé pekárně z 18. století.Cena zahrnuje:

* letecká přeprava Praha - Amsterdam - Praha v nejnižší knihovací třídě
* privátní transfer letiště - hotel - letiště
* zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu letenky, bude-li kalkulovaná cena v době objednávky vyprodaná
* pojištění léčebných nákladů v zahraničí


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Nizozemsko / THE DYLAN *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog